KURZY ÚČTOVNÍCTVA

Vynikajúce.

Ing. Jana Žemberová

1) Školenie bolo dvojdnové, čo som práve u zákona DPH uvítala
2) výklad zákona bol podrobne preberaný po paragrafoch – stručne, jasne, zrozumiteľne s príkladmi z praxe a s možnostou okamžitého odkomunikovania pre objasnenie problému
3) pani inžinierka má príjemné vystupovanie, komunikatívna, prístupná našim otázkam a zadaný problém objasnila ako odbornícka a znalá problematiky
4) prostredie mi vyhovovalo, aj občerstvenie, aj primerané prestávky na uvoľnenie
Ďakujem za kurz – bol pre mňa prínosom.

T. Pauliková

Prehladné, zrozumitelné, výklad podaný v súvislostiach s ostatnými dotknutými paragrafmi.

Mária Ondejková

Ďakujem Ing. Gazdovej za zrozumiteľný výklad zo zákona o DPH. Veľmi som bola spokojná, hodnotím na výbornú toto školenie a určite doporučím aj iným. Taktiež musím zvýraznit ochotu, príjemnost, ústretovost tejto spoločnosti.

Monika B.

Zrozumiteľné, logické, vyčerpávajúce. Ďakujem.

Katarína

Nie je to len nudné predčítavanie zákona, ale obsiahly výklad zákona s porozumením a hlavne aplikovaný na konkrétne príklady z účtovníckej praxe.

Ing. Soňa Danková

Školenie o DPH sa mi veľmi páčilo. Nebolo to len čítanie zo zákonníka ale aj veci z reálu. Určite odporúčam aj začiatočníkom aj expertom v účtovníctve, aby obetovali trochu času a prišli na školenie. Ja ak budem mať ešte šancu ísť na školenia tak jedine do EDU-LANDu k pani Ing. Gazdovej. Ďakujem.

Martina Kabrhelová

Školenie splnilo moje predstavy. Ing. Gazdová sa venovala vysvetľovaniu jednotlivých paragrafov zákona aj s použitím názorných príkladov. Pozitívne hodnotím, že sme dostali aj učebné pomôcky s otázkami k jednotlivým paragrafom zákona, publikáciu Zákon o DPH. Školenie hodnotím veľmi pozitívne aj preto, že som dostala odpovede na moje otázky, ktoré mi pomôžu v mojej práci.

Anna Polakovičová

Školenie splnilo moje očakávania. Ing. Gazdová komplexne predniesla výklad o DPH, a následne prakticky na príklade znázornila. Kladne hodnotím študijné materiály. Školenie odporúčam.

Tomáš Dinič

Školenie bolo prirodzené a neformálne, čo je veľmi dobré, bolo zamerané veľmi prakticky, profesionálne vedené. Bola som spokojná, ďakujem.

Jaroslava Meravá

Výborné. Vysoko profesionálne. Vrelo odporúčam.

Elena H.

Milé ,,rodinné“ školenie (max 20 účastníkov), odborný výklad s príkladmi z praxe, žiadny monotónny výklad! Nemám čo vytknúť, práve naopak, myslím, že mám nové školiace centrum. Ďakujem.

Michaela Štrbíková – EKOMI s.r.o.

Veľmi spokojná, školenie bolo v príjemnej, kľudnej atmosfére, zákon vysvetľovaný podrobne a ľudskou rečou. Skutočne veľmi spokojná.

Katarína Šuplatová – C.E.D., s.r.o.

Školenie hodnotím na výbornú! Výklad pani Ing. Gazdovej vychádza z bohatých praktických skúseností, pričom je možné diskutovať požadované oblasti. Tak isto priestorové vybavenie, dodané pomôcky ako aj celkové zabezpečenie sú na super úrovni! Vrele toto školenie odporúčam každému záujemcovi a ďakujem!

Elena Feriancová

So školením som veľmi spokojná. Veľmi kvalitne a zrozumiteľne vysvetlené mnohé pojmy a rôzne súvislosti zákona, takisto čo je pre mnohých vítané je vysvetlenie cez praktické príklady. Získala som oveľa rozsiahlejší, lepší a ucelenejší pohľad aj prehľad o zákone DPH. Tiež sa mi páčila aj starostlivosť o nás – občerstvenie, prestávky (nie každý školiteľ toto ponúka). Ďakujem.

Miriam

Školenie ohľadom zákona o DPH hodnotím na výbornú. Perfektná organizácia, prijemné prostredie, skvelá komunikácia a výklad lektorky Ing. Gazdovej bol na špičkovej úrovni, jednoduché vysvetlenie jednotlivých paragrafov zákona, presne tak, ako si školenie vždy predstavujem.

Lucia Klusová

Školení je připraveno na profesionální úrovni. Přednášející je přesně informován o zákoně s doplněním konkrétními příklady. Je schopen odpovídat na konkrétní dotazy. Velmi vstřícný přístup. Doporučuji všem, kteří se potřebují seznámit s danou problematikou.

Kateřina Štetková

Školenie hodnotím veľmi pozitívne. Lektorka je na vysokej úrovni, ovláda problematiku aj súvisiacich zákonov (ZoDzP, zákon o účtovníctve), pohotovo a ochotne reaguje na otázky. Veľkou výhodou je menší počet účastníkov školenia, vytvára sa priestor na diskusiu. Teším sa na ďalšie školenie.

Beata Kanovská

Veľmi sympatická lektorka 🙂 Školenie na profesionálnej úrovni. Prešli sme naozaj celý zákon o DPH aj s praktickými príkladmi z praxe, čo považujem za veľké plus.

Aneta Habšudová – EDT Slovakia s.r.o.

1*

Simona Petruželová – GANT Czech Republic s.r.o.

Veľmi profesionálna úroveň školenia. Boli zodpovedané všetky moje otázky. Školenie určite odporúčam 🙂 Ďakujem.

Miriam Kernová – CAVALEÓN, spol. s r.o.

So školením som bola maximálne spokojná. Ako laik som si upresnila nezrovnalosti, ktoré mi boli nejasné a ktorým som nechápala. Za veľké plus považujem odbornosť pani školiteľky, ktorá nám na praktických príkladoch zjednodušene objasnila niekedy ťažko sformulované paragrafy zákona. Určite odporúčam každému, kto má záujem o problematiku DPH.

Monika B.

Výborné! Mám prehľad o celom zákone o DPH, prešli sme všetky paragrafy, dozvedela som sa zaujímavé veci. Školiteľka bola výborná, odborníčka a vedela vytvoriť dobrú priateľskú atmosféru. Určite využijem služby EDU-LANDu znova.

Ivana

Školenie kvalitne a detailne spracované. Vzhľadom na veľkosť skupiny možnosť prejednania špecifických problematík. Školenie je nápomocné pre zorientovanie sa v problematike DPH. Doporučujem!

Katarína Kňazovič

Školenie bolo veľmi prínosné. K paragrafom boli uvedené praktické príklady z praxe. Veľmi príjemné prostredie a spokojnosť so všetkými službami.

Kristína Lisická

So školením som nadmieru spokojná. Detailne sme prebrali každý paragraf zákona o DPH s kontrolnými otázkami z praxe a taktiež s praktickými príkladmi. Lektorka pružne reagovala na naše doplňujúce otázky a poskytla nám dostatočnú odpoveď. V závere školenia bol priestor na diskusiu, kde sme dodatočne prebrali nami nepochopené veci.

Renáta Šebestová – Eissmann SMP Automotive Interieur Slovensko s.r.o., Holíč

So školením som veľmi spokojná, veľmi. Nakoľko je problematické čítať zákon, školenie mi dalo vysvetlenie všetkého čo som očakávala. Aj na viac. Určite v budúcnosti využijem možnosť školení práve vo Vašej spoločnosti. A súčasne sa chcem poďakovať za tak skvelý prístup a tak obsiahle vysvetľovanie problematiky.

Gabriela Falatová – Optimal source s.r.o.

Školenie bolo pre mňa prínosné. Profesionálne vedené a prakticky vysvetlené jednotlivé prípady. S priebehom som veľmi spokojná.

Oľga Tománková – OMREA ACCOUNTING, s.r.o.

Som veľmi spokojná. Školenie splnilo moje očakávania. Veľmi príjemná a ochotná pani lektorka. Určite doporučím firme ďalšie školenia cez vašu spoločnosť.

Viera Hladíková

Výborná školiteľka, odborná znalosť, príjemné vystupovanie, plná spokojnosť.

Krasňanská – VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o.

Otázky, s ktorými som na školenie prišla, boli zodpovedané. Aj s príkladmi z praxe v plnej spokojnosti.

Emília Amberská

Super A++

Vladimír Šmál

Školenie o dph bolo podané na odbornej úrovni a zrozumiteľne bol vysvetlený celý zákon. + Príjemná školiteľka.

Mgr. Monika Kleinová – ACCONTO s.r.o.

Školenie bolo detailné, školiteľka je znalá problematík rôznych smerov, čo je dôležité. Vysvetľovanie jednotlivých paragrafov bolo zrozumiteľné. Ja som spokojná so školením, ak bude možnosť, znova by som sa zúčastnila školení v tejto organizácii. Bc. Jarmila Tóthová

Zuzana Maruniaková – Muehlbauer Technologies s.r.o.

Školenie bolo veľmi obohacujúce, nabité teóriou a popretkávané praktickými príkladmi. Výklad lektorky – p. Gazdovej k zákonu o DPH bol na nezaplatenie. Ďakujem veľmi pekne.

Mgr. Dáša Rychlíková

So školením som bola veľmi spokojná. Jasne, zrozumiteľne, vecne vysvetlený zákon, príklady z praxe, vďaka ktorým som pochopila danú problematiku. Odporúčam.

Jana Poldaufová

Výborné. Ďakujem.

Tinková

Školení bylo velmi dobré, přínosné, ucelené, provázané s praxí. Téma byla podána formou, kdy se posluchač aktivně zapojuje. Dotazy paní školitelka vždy zodpověděla a její obrovské zkušenosti byly pro školení velkým přínosem. Výhodou bylo to, že jsme prošli kompletně zákon o DPH pouze v jednom školení. Celkově velká spokojenost.

M. Vráblíková – Phoenix contant, s.r.o.

Veľmi spokojná.

Lucia Šípošová

Školenie bolo zrozumiteľné, podrobné. Na školení bolo 18 účastníkov, čím bol čas na podrobné otázky z praxe. Školenie odporúčam aj pre ľudí, ktorí sa so zákonom PDH stretnú po prvý krát.

Mihalovičová

Školenie ako vždy perfektné. Lektorka výborná. Jasné a zrozumiteľné podanie s množstvom vecných prípadov z reality. Obzvlášť oceňujem spôsob podania lektorky – stručné, jasné odovzdávanie dôležitých informácii.

Mgr. Judita Horváthová – NEO

Školenie bolo veľmi dobré. Postupne boli vysvetlené detailne jednotlivé body zákona o DPH. Prednášajúca veľmi príjemná znalá zákona. Ďakujeme veľmi pekne za skutočne prínosné školenie.

Kurčíková – Johnson Controls Lučenec, s.r.o.

Boli sme spokojní.

Martina Očenášová – Johnson Controls Lučenec, s.r.o.

Veľmi spokojná, školiteľka znalá veci absolútne detailné, uvádzané príklady z praxe, odporúčam.

Estergomiová – Johnson Controls Lučenec, s.r.o.

Školenie hodnotím ako veľmi dobré. Zrozumiteľné vysvetľovanie, príjemný prístup. Ďakujem veľmi pekne.

Zuzana Kubaliaková – Johnson Controls Lučenec, s.r.o.

Bola som spokojná so školením, prednášajúca veľmi dobre ovládala danú problematiku. Plusom boli pre mňa príklady z praxe na ktorých je to najlepšie pochopiť.

Radoslava Činčurová – Johnson Controls Lučenec, s.r.o.

So školením som bola spokojná. Problematika bola vysvetlená zrozumiteľne a jasne aj pre začiatočníkov. Ďakujeme.

Alena Korimová – Johnson Controls Innotec Technologies, s.r.o.

So školením a školiteľkou som bola spokojná, školenie bolo výborné, lektorka fundovaná a znalá problematiky. Doplnila som si vedomosti v danej oblasti.

Jana Nociarová – Johnson Controls Innotec Technologies, s.r.o.

Školenie som dostala odporúčané s veľkou spokojnosťou a musím súhlasiť, hlavne s prednesom aj z aktuálnych prípadov. S príjemným prostredím. Určite budem aj do budúcna vyhľadávať prednášky pani Gazdovej. Ďakujem za prednes školenia.

J&T Banka a.s., pobočka zahraničnej banky

Školenie bolo výborne organizované, plne zvládnutá problematika s výborne pripravenými príkladmi z praxe. Určite plne odporúčam kurz pre kohokoľvek kto sa zaoberá DPH. Ďakujem a teším sa na ďalšie stretnutie.

Janka Baričičová – Swiss Re Europe S.A.

Školenie bolo výborné, podrobne sme prešli všetky paragrafy a odseky. Pani školiteľka je pripravená a všetky zákony a odseky má v „malíčku“ 🙂 Ku knižke sme dostali aj novelu + praktické príklady, čo bolo výborné. Počas školenia sme prebrali aj reálne prípady, skúsenosti a pani školiteľka odpovedala na všetky naše otázky bez problémov. Taktiež nás potešilo občerstvenie (chlebíčky boli výborné) a normálna káva (nie automat). 🙂

Barbora Kmeťová – BEST HOTEL PROPERTIES, a.s.

Školenie hodnotím veľmi pozitívne. Prehĺbila som si vedomosti a porozumela som tomu, čo mi nebolo jasné. Prednášajúca pani Ing. Gazdová prednášala zrozumiteľne, prijateľným tempom a dala priestor na naše otázky. Som rada, že som sa tohto školenia zúčastnila a odporúčam ho každému.

Erika Večereková

Priebeh školenia hodnotím veľmi pozitívne. Forma a rozsah výkladu je aplikovaný na príklady z praxe. Ing. Gazdová ako lektorka je veľmi príjemná, ústretová a ochotná zodpovedať na otázky, v názorných príkladoch objasňuje jednotlivé problematiky z oblasti DPH. Jednoznačne odporúčam, jedno z najlepších školení k DPH, ktoré som absolvovala. Ďakujem.

Ľ. Kapounová

Školenie bolo veľmi profesionálne. Dostala som kvalifikované odpovede na všetky otázky. Ďakujem.

Helena Pfundtnerová – DOPRAVOPROJEKT a.s.

Školenie bolo na vysokej profesionálnej úrovni, výborná lektorka, ktorá nás veľmi „kvalitne“ stiahla do problematiky DPH. Všetkým vrelo odporúčam tento kurz.

Lenka Macháčková – Abbott Laboratories Slovakia s.r.o.

Maximálne profesionálny prístup. Veľmi dobre vysvetlené jednotlivé ustanovenia zákona. Plánujem v budúcnosti navštíviť aj iné školenia organizované spoločnosťou.

Ľubica Ranincová │GALUBRA s.r.o.

Školenie bolo pre mňa prínosom vzhľadom na praktické príklady a vysvetlenia.

Dagmar Janotková – ESET, spol. s r.o.

Školenie bolo na vysokej odbornej úrovni, doplnené množstvom praktických príkladov. Oceňujem kompletný výklad zákona a možnosť diskusie počas prednášky.

Vanda Ondrošová

Školenie na veľmi dobrej úrovni, školiteľka z praxe s príjemným vystupovaním. Všetky moje otázky boli zodpovedané. Určite budem odporúčať.

Lenka R.

Školenie bolo veľmi príjemné, zahŕňalo teóriu aj veľa praktických príkladov. Školiteľka vysvetľovala jednotlivé oblasti zrozumiteľne a zodpovedala aj naše doplňujúce otázky. Školenie hodnotím veľmi pozitívne.

Jarmila Malíková

Výborné, erudovaný výklad, s prehľadom a logickými súvislosťami, aj s príkladmi a praktickými radami z praxe, s prepojením aj na účtovníctvo. Ďakujem veľmi pekne.

Slovenská národná akreditačná služba, Bratislava

Veľmi pôsobivé objasnenie problematiky DPH. Jasný, zrozumiteľný výklad na príkladoch z praxe. Možná diskusia v priebehu výkladu, čo hodnotím veľmi pozitívne. Problematiku rieši pani lektorka z mnoho uhľov pohľadu. Pani lektorka je veľmi milá a vtipná.

Vierka Popovičová – Víno Levice s.r.o.

Výborné školenie vedené odborníčkou, veľa praktických príkladov. Výborný a prehľadný výklad.

Dana Nováková

Výborné školenie. Vtipný prístup k problematike. Ochota lektorky vysvetliť konkrétne problémy. Príjemné prostredie. Jednoznačne odporúčam.

Ing. Marianna Ráčeková – MaRRaC s.r.o.

Som veľmi spokojná, zrozumiteľný výklad zákona s príkladmi. Milá lektorka s bohatými skúsenosťami. Výborné občerstvenie, oceňujem aj poskytnuté zľavy na odbornú literatúru absolventom kurzu.

Viktória

Školenie na profesionálnej úrovni, informácie podané zrozumiteľným spôsobom. Školenie výborne zabezpečené aj organizačne a materiálne. Odporúčam toto školenie aj spoločnosť, ktorá ho realizuje.

Novotná

Školenie bolo podané zrozumiteľne a dosť podrobne, spolu s príkladmi z praxe.

Daniela Molnárová

Bola som spokojná. Ďakujem.

Ing. Hana Morbacherová

Organizačné zabezpečenie – bezproblémové. Lektorka Ing. Gazdová – jasný výklad, vysoká profesionálna úroveň, výborné objasňovanie otázok účastníkov školenia.

Ing. Vodvářková

Dobré školenie aj pre pokročilých. Prešli sme všetky paragrafy a obnovili si znalosti, definície a našli chytáky. Ďakujem.

Eva Hrivnáková

Výklad zákona od pani Gazdovej je veľmi zrozumiteľný a spojený s praktickými príkladmi. To čo sa zdá nezrozumiteľné, tu pochopím. Preto opakovane absolvujem školenia v tejto spoločnosti.

M. Bronišová

Komplexné školenie na DPH, školiteľka má výborný prehľad. Odporúčam.

Marian Jánoš – TSR Slovakia, s.r.o.

Školenie hodnotím pozitívne, poskytujúce všeobecný prehľad o problematike zákona o DPH.

Stanislav Kopecký

Školenie k Zákonu o DPH bolo spracované na vysokej profesionálnej úrovni, ďakujeme za vysokú erudovanosť Ing. Gazdovej a výklad, ktorý je vhodne prenesený na príkladoch z praxe a reálneho podnikania.

Norbert Navrátil – Element Consult

Školenie bolo zrozumiteľné, jasné. Rozoberalo sa veľa konkrétnych situácií, s ktorými sa bežne vo firmách stretávame avšak ich vyhodnotenie nie je také jednoznačné. Školenie vrelo odporúčam tak začiatočníkom ako aj skúsenejším v oblasti DPH.

Gabriela Schmidt – MČ BRATISLAVA – STARÉ MESTO

Vhodne zvolený rozsah školenia, výborná lektorka, školenie bolo zaujímavé, doplnené skúsenosťami z praxe. Otázky boli uspokojivo zodpovedané. Oceňujem aj pomôcky a občerstvenie. Zaujímavý je aj program zliav, určite v budúcnosti využijeme.

Mesiarkin – SAMSUNG Elektronics Slovakia s.r.o.

Školenie hodnotím viac než pozitívne. Výklad problematiky bol zrozumiteľný a pri každom paragrafe bol zadaný príklad z praxe pre vynikajúcu zrozumiteľnosť.

Mgr. Radko Strašifták – SAMSUNG Elektronics Slovakia s.r.o.

Detailný výklad zákona, výstižné príklady z praxe k jednotlivým častiam zákona. Príjemné vystupovanie lektorky.

Vladimír Bútora – SAMSUNG Elektronics Slovakia s.r.o.

Na tomto školení sa zúčastňujem už druhý rok, som veľmi spokojná, prednášajúca Ing. Gazdová je milá, príjemná, prednáša zrozumiteľne.

Dagmar Boďová

S úrovní a obsahem školení jsem byla velmi spokojená. Teoretická část byla doložená konkrétními příklady a vtipnými komentáři, takže školení bylo v rámci možností i zábavné! Občerstvení bylo také dobré! Příjemná atmosféra.

Alena Wűnschová – JYSK s.r.o.

Výborné – obsahově i způsobem prezentace. Dostatek prostoru pro dotazy i uvedení příkladů z praxe. Dobře zajištěné zázemí – pohoštění …

Marie Poláková – JYSK s.r.o.

So školením som bola spokojná.

Anna Fedorková

Opätovne, školenie hodnotím veľmi pozitívne. Detailné a prehľadné vysvetlenie problematiky, priestor na otázky. Príjemné prostredie, rodinná atmosféra na školení.

Ing. Andrea Megová – Arisan, s.r.o.

Toto školenie hodnotím veľmi vysoko pozitívne. Konečne som si ujasnila dôležité veci, hlavne kto je a kto nie je zdaniteľná osoba, ako je to pri vývoze a dovoze tovaru …, samozdanenie, … Veľmi oceňujem praktické príklady, ktoré pani Gazdová uvádza, musím povedať je to odborníčka na pravom mieste a veľmi milá a úsmevná osôbka. Odporúčam všetkým, ktorý majú problém s pochopením výkladu zákona o DPH.

Andrea Žibritovská – AZ-4U s.r.o.

Absolútna spokojnosť – školenie splnilo moje očakávania. Príjemná školiteľka s množstvom vedomostí.

Eva Farkasová – F.R.I.S. s.r.o.

Školenie bolo na veľmi dobrej odbornej aj organizačnej úrovni. Školiteľka sa venovala aj praktickým príkladom a problémom. Dostatočný priestor na diskusiu. Celkovo školenie hodnotím ako jedno z najlepších, čo som doteraz absolvovala. Možem len doporučiť.

Jana Kurjaková

Školenie bolo výborné, dozvedela som sa všetko, čo som chcela, výklad bol pestrý, bavilo ma to celý čas a lektorka je úžasný človek. Rozprávala veľmi zrozumiteľne, čo ja ako začiatočník veľmi vítam. Ďakujem.

Petra Valášek Baji

Školenie bolo pre mňa prínosom, výklad zákona bol rozobraný dopodrobna a som veľmi spokojná s výkladom zákona, príkladmi a s prístupom školiteľky i celej firmy. Ďakujem a určite sa vrátim na ďalšie školenia. Prajem veľa pracovných úspechov.

Bieliková

Školenie bolo na veľmi dobrej úrovni. Som spokojná s odovzdanými informáciami.

Petra Hulková │EUROLOG, s.r.o.

Veľmi spokojný.

Viliam Hutta – TOYOTA MOTOR SLOVAKIA, s.r.o.

Školenie hodnotím za veľmi dobré. Prednášajúca je veľmi milá a naozaj rozumie všetkému. Prebrali sme každý jeden paragraf s vysvetlením, čo sa mi u iných firiem ešte nestalo. Mnoho materiálov a praktické príklady. Skvelé občerstvenie a aj prostredie. Nabudúce volím už iba túto spoločnosť. Ďakujem.

Marika Reváková

Kvalitný a odborný výklad, v príjemnom prostredí. Výklad spojený s mnohými príkladmi z praxe, podložený výňatkami z metodických pokynov DR SR. Študijné materiály precízne pripravené.

Ing. Erika Tornyaiová

Ďakujem, veľmi dobrá forma školenia. Odborne mi to veľmi pomohlo a dostala som prehľad a viem sa orientovať v zákone. Ozrejmila som si viaceré paragrafy. Firma je výborná – určite odporučím a zúčastním sa i iných školení v rámci účtovníctva, daní a miezd. Lektorka je odborne veľmi zdatná a páči sa mi prístup a výklad. Som spokojná.

Zuzana Štrbavá

S úrovňou prednášky veľká spokojnosť, dostatočne rozobrané problémy. Ďakujem.

Ing. Paták – STAVEBNÉ BYTOVÉ DRUŽSTVO BRATISLAVA II.

Výborné, zrozumiteľné, príklady z praxe sú užitočné.

Martina M. da Silvová

Školenie sa mi veľmi páčilo. Už som bola na mnohých školeniach, ale až toto mi dalo to, čo som vždy od školenia očakávala. Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať pani lektorke Ing. Gazdovej za podrobný a ucelený výklad zákona a jeho zrozumiteľné vysvetlenie na príkladoch. Prajem Vám veľa úspechov v ďalšej práci.

Dagmar Boďová

Školenie hodnotím po stránke teoretickej aj praktickej na vysokej úrovni. Splnilo moje očakávanie. Školiteľka pôsobila veľmi príjemne a taktiež po stránke odbornej je na vysokej úrovni.

Oľga Kaničárová

Už sme v EDU-LANDe na 3. školení a chystáme sa na ďalšie. Školiteľka má výborné teoretické aj praktické vedomosti.

PKP.system s.r.o. + Zuzana Bosá

S týmto školením som bola maximálne spokojná. Oceňujem hlavne podrobné vysvetlenie všetkých paragrafov, takže aj ako začiatočník som pochopila veľa súvislostí.

V. Kasanová

Som veľmi spokojná, vhodné pre začínajúcich účtovníkov. Ak budem hľadať školenie, určite sa obrátim na túto agentúru. Vynikajúci výklad zákona aj s príkladmi s praxe.

Mirka Dančeková – RAMIRENT spol. s r.o.

Maximálna spokojnosť s celkovou úrovňou školenia. Pani Ing. Gazdová nás svojim prejavom a znalosťami skutočne presvedčila, že výber školenia od spoločnosti EDU-LAND bola naozaj správna voľba. Dokáže pohotovo reagovať na všetky dotazy z oblasti problematiky DPH. V neposlednom rade vnímam pozitívne aj pripravený materiál a to hlavne otázky k jednotlivým paragrafom.

Kastlerová

Školenie Zákon o DPH som si vybrala na základe predchádzajúcej veľmi dobrej skúsenosti s kurzom podvojné účtovníctvo nepodnikateľov. Ing. Gazdovú považujem za vynikajúcu lektorku, informácie odovzdáva jasnou a zrozumiteľnou formou – vždy si odnesiem kompaktný balík toho, čo potrebujem, veci sú mi jasné a nemám problém rovno s nimi vhupnúť do praxe. Rada sa vrátim aj v budúcnosti. Veľmi pozitívne hodnotím celkový prístup aj atmosféru – skvelá cena v kombinácii s ústretovým prístupom od vás, profi výkonom lektora, ktorý je ochotný poradiť a pomôcť aj nad rámec základnej témy, poskytnuté materiály, výhody a zľavy pre absolventov vašich školení, perfektný servis, čo sa týka občerstvenia a ľudského komfortu v školiacom stredisku, priateľská a neformálna atmosféra … Ja len ďakujem. Páči sa mi u vás.

Mgr. Jana Guričanová

Ucelené školenie – komplexný pohľad na zákon o DPH s praktickými príkladmi a s prihliadnutím na potreby účastníkov školenia. Odporúčam absolvovať aj účtovníkom s praxou na obnovenie a ozrejmenie si už zaužívaných znalostí.

Ivana Gécová – IDH Consulting s.r.o.

Školenia o DPH sa zúčastňujem v spoločnosti EDU-LAND už druhýkrát. Som veľmi spokojná s prístupom spoločnosti k riešeniu tejto problematiky a so spôsobom výkladu. Tým, že sa prechádza celý zákon o DPH je možnosť sa kvalitne vzdelávať vo vašej spoločnosti, čím získavam oveľa väčšiu istotu pri spracovávaní podkladov.

Jana Goliášová – PROMADEK, s.r.o.

Výklad zákona o DPH je výborne prezentovaný. Počas školenia sú často uvádzané príklady z praxe. Školenia v tejto firme mi veľmi pomáhajú orientovať sa v dosť komplikovanej legislatíve. Ďakujem a odporúčam vyskúšať si prednášku p. Gazdovej. Nikdy neoľutujete.

Michala

Školenie konané v dňoch 28.2.-29.2.2012 „školenie Zákon o DPH“ hodnotím veľmi pozitívne z profesionálneho, odborného a ľudského prístupu a hľadiska.

Mgr. Simona Mináriková – EcoSol, spol. s r.o.

So školením sme boli veľmi spokojné. Problematika bola prebraná dopodrobna s prihliadnutím na naše momentálne psychické a fyzické sily :). Prednášajúca bola veľmi milá, sympatická a evidentne znalá problematiky. Oceňujeme príklady z praxe a školenie bolo pre našu spoločnosť určite prínosom.

Ing. Monika Spótová – Spot Transactions s.r.o.

So školením som bola spokojná, dalo mi to široký prehľad o novele zákona o DPH a zároveň preopakovanie pôvodného zákona.

Sylvia Trhlíková – EMU-PRO, s.r.o.

Školenie hodnotím kladne hlavne z dôvodu, že lektorka je z praxe.

UNIBON − spořitelní a úvěrní družstvo

Hodnotím ako kvalitný seminár, ďakujem organizátorom aj pani školiteľke.

Mojšová – ABD, s.r.o.

Školenie bolo pre mňa veľkým prínosom. Nielen, že išlo o podrobné prebranie celého zákona o DPH, ale aj riešenie konkrétnych prípadov z praxe. Každý tu nájde odpoveď na svoje otázky a nejasnosti. Ďakujem. Určite v budúcnosti využijeme ostatné kurzy a školenia z ponuky firmy EDU-LAND s.r.o.

Ing. Erika Konečná – INFINITY R&E, s.r.o.

Přehledný a podrobný výklad zákona, velmi dobře připravené materiály (příklady z praxe). Kurz plně splnil naše očekávání.

Jana Moravcová – Wrigley s.r.o., ČR

Školenie ma veľmi oslovilo a bolo pre mňa prínosné. Páči sa mi výklad zákona aj s príkladmi. Určite by som ho doporučila aj svojim kolegom. Určite využijem možnosť ďalších školení.

Morávková – BEKKY s.r.o.

Ako vždy ma prednášajúca p. Gazdová milo prekvapila a svojim výkladom a riešením otázok ma presvedčila, že aj taký zákon, akým je zákon o DPH, sa dá pochopiť a naučiť používať v praxi. Stačí mať dobrého školiteľa, ktorý sa rozumie do danej problematiky.

Michal Fuňa

Detailné vysvetlenie problematiky, príklady z praxe, priestor na diskusiu. Celkovo prínosné školenie, veľká spokojnosť s lektorkou.

Arisan, s.r.o.

Ďakujem za veľmi príjemne a veľmi odborne a príkladne vysvetlenú odbornú tému zákona. Lektorka používala veľa príkladov z praxe a veľa zaujímavých príkladov a príhod, ktoré pomohli lepšie a rýchlejšie pochopiť preberanú tému. Ešte raz ďakujem za vyčerpanie témy.

Petra Jurkovičová – ARVAL SLOVAKIA, s.r.o.

Školenie bolo super, dobré aj pre začiatočníkov, veľmi dobré vysvetľovanie hlavných bodov DPH.

Petra Voltemarová – TOYOTA MOTOR SLOVAKIA s.r.o.

školenie zákon o dph

VIDEO ŠKOLENIE ZÁKON O DPH

Formát: video
Dĺžka: 20 hod.
Určené: začiatočník, mierne pokročilý
Dostupné: nonstop, 24/7
Licencia: jeden rok