KURZY ÚČTOVNÍCTVA

S kurzom účtovníctva som bola spokojná prebehol podľa mojich predstáv 🙂 Školiteľka milá a ústretová. Určite zvažujem ďalšiu spoluprácu 🙂 Ďakujem.

Monika Gudasová

Veľmi spokojná s prístupom a výučbou lektorky, veľa základných a dôležitých informácii som sa dozvedela a naučila. Prístup všetkých bol veľmi príjemný a ochotný. Ďakujem veľmi pekne a odporúčam aj ostatným, ktorý váhajú!

Sitárová Zdenka

Ďakujem, daný kurz splnil moje očakávania. Odporúčam všetkým. Veľmi ochotný a príjemný prístup. Ďakujem.

Oksana

Veľa informácií, splnilo to moje očakávania. Odporúčila by som aj iným absolvovať kurz.

Mariana Lasicová

Lektorka veľmi ochotná, trpezlivá a vysvetlila čo sme potrebovali a aj to čo sme sa opakovane pýtali. Páčila sa mi názorná ukážka na záver. Super komunikácia a celkové školenie.

Veronika T.

Kurz jednoduchého účtovníctva bol pre mňa veľmi poučný. Dozvedela som sa všetko, čo som potrebovala vedieť a ešte omnoho viac 🙂 Pani školiteľka bola výborná. Veľmi pekne ďakujem. Som veľmi rada, že som sa na kurz prihlásila a absolvovala ho. Ďakujem všetkým veľmi pekne. Vykonávate skvelú prácu.

Eva

Kurz bol vedený profesionálne, boli mi dostačujúco zodpovedané všetky otázky. Prístup lektorky hodnotím veľmi kladne. Za prínosné hodnotím hlavne praktické ukážky účtovania aj v účtovnom programe.

Palšová

Som veľmi spokojná. Kurz mi dal všetko to, čo som potrebovala vedieť a hlavne som sa naučila a zdokonalila vo vedení účtovníctva (hlavne ako platca DPH) v úplne všetkom. Ďakujem

Andrea Benkovská, ADEX

Kurz splnil moje očakávania.

Dáša Hoďová

Chcela by som sa touto cestou poďakovať pani PhDr. Martine Ondrovičovej, našej lektorke, ktorá viedla náš kurz profesionálne, ako človeka s výbornými odbornými znalosťami, ale hlavne ich uplatnením v praktickej stránke účtovníctva. Ako začiatočník som pochopila a utvorila si podstatu jednoduchého účtovníctva. Oceňujem aj prípravu kurzu po organizačnej stránke ako informovanosť, webová stránka, školiace miesto, študijné materiály, príjemná atmosféra.

Alena Félixová

S priebehom kurzu som bola veľmi spokojná, zopakovala som si teóriu z oblasti jednoduchého účtovníctva a zároveň som sa naučila veľa nového. Ďakujem.

Zuzana Mareková

Kurz bol veľmi zrozumiteľný aj pre mňa a to som nemala doteraz skúsenosť s účtovníctvom. Všetko bolo pekne vysvetlené a hlavne zrozumiteľne. Určite využijem aj ďalšie kurzy EDU-LANDu.

Veronika Benciová

Na tomto kurze som sa dozvedela veľa vecí, ktoré som predtým nevedela. Mojím cieľom bolo naučiť sa a dozvedieť sa viac o daňovom priznaní živnostníkov a informácie o tom, ako také daňové priznanie mám vypracovať.

Andrea Vojtasová

Veľmi dobrý kurz, výborná lektorka. Ale lepšie by bolo, ak by si každý účastník jeden príklad vyskúšal urobiť aj v nejakom účtovnom programe a kurz by bol dokonalý.

Barbora Vranová

Kurz bol výborný, lektorka veľmi zrozumiteľne vysvetľovala účtovné prípady. Veľa som sa naučila a veľa som pochopila. Ďakujem

Dáška Ivanová

Kurz jednoduchého účtovníctva splnil všetko, čo je potrebné na realizáciu vlastného účtovania. Výklad bol zrozumiteľný a všetky otázky boli v plnej miere zodpovedané a vysvetlené. Ďakujem

Mária

Kurz bol zameraný na praktické ukážky účtovných prípadov, ktoré sa vyskytujú. Chcem oceniť profesionalitu a odbornosť pani lektorky a osobný prístup počas školenia. Kurz mi objasnil všetky nejasnosti s ktorými som prišiel na kurz. A vďaka tomu som si zvýšil svoju odbornosť.

Martin Čimo, MBA

S kurzom som veľmi spokojná. Lektorka zaujímavým spôsobom podala pre mňa úplne nové informácie z problematiky jednoduchého účtovníctva a kvalifikovane mi odpovedala na všetky moje otázky ( a bolo ich dosť 🙂 )

Elena B.

Zrozumiteľné, jednoducho a logicky vysvetlené. Určite rozmýšľam o ďalších školeniach a teším sa na milý kolektív a príjemný prednes školiacich lektorov.

Soňa

Veľmi som spokojná a ďakujem za ujasnenie si pojmov a súvislostí. Kombinácia teórie a príkladov ma bavila. Veľmi pozitívne hodnotím jednotlivé príklady, ktoré sme si prešli aj komentáre k tomu prislúchajúce.

Bez mena

Kurz splnil moje očakávania, získala som prehľad o jednoduchom účtovníctve. Výklad lektoriek bol veľmi dobrý – spojili teóriu s praxou, čo pomohlo pochopiť súvislosti. Celý kurz + organizáciu hodnotím veľmi dobre. Ďakujem.

Bez mena

Priebeh vedenia kurzu hodnotím pozitívne, na dobrej úrovni. Lektor kurzu zrozumiteľne vysvetlil podstatu, ktorej som rozumela, prípadne odborné otázky zodpovedal. Celkovo som spokojná s priebehom celého kurzu.

Stanislava Kapustová

Hodnotenie kurzu: dobrý.

Peter Mazal

Kvalitný kurz, príjemná atmosféra v kruhu fundovanej a profesionálne zdatnej školiteľky. Kurz jednoduchého účtovníctva dával možnosť zapojiť sa do diskusie počas výkladu, spoločne sa riešili problémy i z praxe. Pracovalo sa v malom kolektívne 7 ľudí, čo dávalo priestor, aby sa lektorka mohla každému individuálne venovať. Otvorila sa mi možnosť naozaj si jednoduché účtovníctvo robiť pre seba sama. Verím, že sa zúčastním i kurzu podvojného účtovníctva.

Bez mena

Množstvo hodnotných informácií, potrebných pri začiatkoch účtovania v jednoduchom účtovníctve. Príjemné prostredie, výborné občerstvenie. Celkovo splnil kurz očakávanie, ďakujem 🙂 Do budúcnosti, ak by bolo možné robiť ďalšie kurzy aj cez víkendy, z dôvodu nečerpanie dovoleniek 🙂

Uhrinová

Na kurze som sa dozvedela všetko, čo potrebujem, aby som mohla hneď začať viesť účtovníctvo, či už sebe alebo iným. Páči sa mi, že v cene kurzu bola aj kniha, ktorá bola aktuálne na rok 2014. Pani lektorka bola perfektná, vidno, že s a vyzná. Na výklad používala množstvo príkladov z praxe, čo mi pomohlo pochopiť súvislosti. Odporúčam tento kurz všetkým, ktorí chcú vedieť účtovať v jednoduchom účtovníctve. Určite sem ešte prídem aj na ďalšie kurzy.

Kuchárová

S kurzom som bola veľmi spokojná. Lektorka vysvetľovala veľmi dobre, výklad bol zrozumiteľný, dávala priestor na pýtanie a chválim aj ľudský prístup. Taktiež som spokojná s celou organizáciou školenia aj napríklad s prvotnými informáciami v maily (ako sa k vám dostať, poloha, …). Som rada, že som sa kurzu zúčastnila, odporúčam určite každému, kto by mal záujem dozvedieť sa viac o jednoduchom účtovníctve.

Mgr. Marcela Andelová

Tento kurz sa mi veľmi páčil, bolo to veľmi dobre spracované a prednášané. Lektorka bola veľmi milá, ústretová a ochotná, všetko vysvetlila, to čo sme sa pýtali. Dozvedela som sa aj veľa nových vecí, ktoré som doteraz nevedela. Dostali sme aj veľmi cenné rady od lektorky. Takže som maximálne spokojná a vrelo odporúčam každému.

D. Szekelyová

S kurzom som veľmi spokojná. Ideálna učebňa, príjemné prostredie, veľmi dobrá prednášajúca, všetkým záujemcom doporučujem.

Daniela

Kurz jednoduchého účtovníctva sa mi veľmi páčil, odporúčam ho každému, kto sa potrebuje zorientovať v problematike, každému kto začína, alebo chce začať podnikať ako fyzická osoba. Prednášky sú zrozumiteľné, kedykoľvek sa študenti môžu pýtať, ak im nie je niečo jasné. V kurze je príjemná a uvoľnená atmosféra. Pozitívne hodnotím aj prístup k zákazníkom, konatelia sú veľmi milí, priateľskí, lektorka je výborná odborníčka a pedagogička a veľmi milý človek.

Mgr. Eva Kollárová

Veľmi kladne hodnotím, že sála nebola preplnená ale boli sme len štyria, teda každému sa venovala dostatočná pozornosť. Lektorka bola veľmi milá, ochotná a trpezlivá, neváhala niečo vysvetliť aj viackrát. Podľa možností navštívim ďalšie kurzy, aby som si doplnila vedomosti. Určite odporúčam. Obdržala som viac informácií ako by som bola čakala. Som naozaj príjemne prekvapená, v akej pohodovej atmosfére kurz prebiehal. Mala som obavy, že po kurze budem mať strach sama účtovať, ale bez obáv si podám vlastnoručne vyplnené daňové priznanie.

Anikó B.

Kurz jednoduchého účtovníctva som si vybral na základe referencií na stránkach spoločnosti EDU-LAND s.r.o. Vysoká profesionalita a odborná zdatnosť lektorky, prehľad z praxe, množstvo príkladov, príjemné prostredie. Odporúčam pre záujemcov si vybrať kurz jedine od spoločnosti EDU-LAND s.r.o. Maximálna spokojnosť. Stretneme sa na kurze podvojného účtovníctva 🙂

Adrián Szalonnás

Určite príďte! Vždy sa človek dozvie niečo nové, prípadne si spresníte čo vám nie je jasné.

Andrea Èechová

Kurz hodnotím veľmi kladne. Prístup lektorky bol veľmi milý, prívetivý a výklad odborný. Ak by som mala opätovne absolvovať kurz jednoduchého účtovníctva, absolvovala by som ho znova v EDU-LAND s.r.o.

Bohunická

Kurz sa mi páčil; veľa potrebných informácií; príjemná lektorka; profesionálny výklad; dobré príklady z praxe.

Andrea Krafčíková

Kurz prebiehal na vysokej odbornej úrovni. Teória je dopĺňaná praktickými príkladmi pre rýchlejšie a ľahšie pochopenie problematiky a prednášanej témy.

Ing. Iveta Stachová -Roman Stacho – QUIRINUS

Kurz hodnotím kladne. Bola som spokojná s výučbou a prístupom lektorky. Kurz na vysokej úrovni.

S. Oravcová

Vysvetlenie dôležitých a podstatných informácií. Ľudský a príjemný prístup lektorky pani Gazdovej. Príklady z praxe. Výklad zaujímavý, poučný. Obohatenie sa o dôležité informácie pri účtovaní v jednoduchom účtovníctve. Veľmi prospešný kurz aj pre ľudí, ktorí nemali predošlé skúsenosti s jednoduchým účtovníctvom alebo informácie o ňom.

Ing. Miroslava Mihalíková

Kurz je zrozumiteľný a dobre vysvetlený na konkrétnych prípadoch. Oceňujem konkrétne rady, tipy a odpovede na kladené otázky, ktoré potrebujem použiť v realite. Rozobrané boli rôzne situácie, ktoré môžu vzniknúť a stretneme sa s nimi pri účtovaní. Dávam všetky palce hore. 🙂

Diana Kvašaiová

Kurz je pripravený veľmi kvalitne, vysoko odborne, vhodný tak pre zaèiatoèníkov, ako aj ľudí z bežnej praxe, ktorí s účtovníctvom už majú skúsenosť. Kvalitné materiály, odborný výklad, veľa praktických príkladov. Oceňujem, že sa pani lektorka venovala leasingu a jeho účtovaniu, kurzom a účtovaniu kurzových rozdielov ( málokde to robia ). Výklad bol prispôsobený aj požiadavkám účastníkov (účtovanie individuálnych prípadov ako napr. dotácie, cestovné náhrady). Kurz bol doplnený aj základným výkladom zákona o DPH + daň z príjmu v nadväznosti na jednoduché účtovníctvo.

Ing. Erika Tornyaiová

Kurz jednoduchého účtovníctva bola správna a vhodná investícia do môjho vzdelania. Počas jeho trvania som nadobudla odborné znalosti, riešenie príkladov z praxe, opierajúc sa o platnú legislatívu. Veľmi pozitívnou stránkou bolo aj milé občerstvenie počas kurzu a študijný materiál. Celý priebeh kurzu bol pod vedením odbornej garantky, ktorej veľmi pekne ďakujem za cenné vedomosti.

Katarína Javorová

Kurz hodnotím pozitívne. Znalosti, ktoré som získala, mi veľmi pomôžu k uskutočneniu môjho cieľa. Pani Gazdová vie podať naozaj zrozumiteľné informácie. Svojim príjemným a niekedy vtipným vystupovaním nás oboznamovala s problematikou v jednoduchom účtovníctve. Som veľmi spokojná.

Ing. Martina Hamarová

Obrovské kvality + znalosti a príjemný prejav p. Gazdovej. Veľa prirovnaní pri účtovných prípadoch z praxe.

Ing. Zuzana Slobodová

Kurz je vedený zaujímavou a zrozumiteľnou formou s poskytnutím príslušnej literatúry.

Ing. Ján Fusik

S kurzom som bola veľmi spokojná. Dostala som veľa rád, ktoré určite využijem v pracovnom živote. Pani lektorka Adriana Gazdová veľmi dobre vysvetlila, poradila a mala veľmi príjemný prístup ku každému účastníkovi. Veľmi rada sa sem vrátim a budem preferovať spoločnosť EDU-LAND s.r.o. Ďakujem.

Monika Štefíčková

+ rodinný prístup 🙂
+ kvalitné materiály
+ praktické vysvetlenie na konkrétnych príkladoch, ktoré ukázali široké spektrum problematiky, s ktorou sa pri účtovaní určite stretneme
+ zľava na odbornú literatúru je SUPER!
+ trpezlivosť a ústretovosť lektorky
+ priestor na naše otázky

Mgr. Jana Guričanová

Kurz hodnotím pozitívne. Výklad lektorky bol zrozumiteľný a dostatočný. Študijné pomôcky boli na dobrej úrovni.

Michal Čekan – Michal Čekan – ALARMY

Výborne a profesionálne vedený kurz. Odporúčam.

Erika Vagačová

Prvé čo ma milo prekvapilo bola pohotová reakcia na môj kontaktný mail. Príjemný hlas v telefóne a ústretové konanie napovedali, že moja voľba bola správna. Kurz zanechal rovnako pozitívny dojem. Na prvé počutie skúsená lektorka s dlhoročnou praxou nabitá pozitívnou energiou nám veľmi zrozumiteľne a jasne vysvetlila za tri dni všetko podstatné k jednoduchému úètovníctvu. Vďaka edukatívnym pomôckam bola spolupráca zjednodušená. Lektorka pohotovo reagovala na naše otázky v priebehu celého kurzu. Som rada, že som sa rozhodla práve pre vašu firmu 🙂

Mgr. Janka Ľahká
kurz jednoduchého účtovníctva

VIDEO KURZ JEDNODUCHÉ ÚČTOVNÍCTVO

Formát: video
Dĺžka: 8 hod.
Určené: začiatočník, mierne pokročilý
Dostupné: nonstop, 24/7
Licencia: jeden rok