KURZY ÚČTOVNÍCTVA

S kurzom som veľmi spokojná. Pani Gazdová má príjemné vystupovanie a dokáže vysvetliť účtovanie tak aby človek pochopil na 100%. Určite sa vrátim na ďalšie kurzy.

Viktória Vršková (denný kurz 1.2.-16.2.2016)

Kurz prebiehal na vysokej úrovni. Na kurz so sa prihlásila na základe odporúčania kolegyne a určite ho odporúčam aj ďalej. Témy boli k veci a pani lektorka vždy odpovedala na kladené otázky a pomáhala vyriešiť problematiky. Vždy sa snažila uviesť príklad z praxe a nenechávala to len na teoretickej úrovni čo lepšie pomohlo pochopiť témy. Ďakujem a prajem ešte veľa úspechov.

Monika Červinková (denný kurz 1.2.-16.2.2016)

Kurz bol pre mňa veľmi poučný. Bol vedený profesionálnej úrovni. Odporúčam každému, kto sa potrebuje naučiť účtovať v podvojnom účtovníctve. Kurz bol prehľadný a zrozumiteľný. Určite sa prihlásim aj na ďalšie kurzy.

Hammelová (denný kurz 1.2.-16.2.2016)

Školení na podvojné účetnictví p. Adriany Gazdové byl vedený naprosto profesionálně s velmi přátelským a milým zpúsobem. Lektorka ma vynikajíci znalosti. Odcházím s nadšením a určite budu navštěvovat i další kurzy u této lektorky. Prostředí ve příjemné, občerstvení perfektní.

Lenka Čambalová – VPP Servis s.r.o. (denný kurz 1.2.-16.2.2016)

Odporúčam, tento kurz je vhodný ako pre začiatočníkov tak aj pre ľudí, ktorý pracujú s týmto účtovníctvom a nesledujú alebo nemajú prístup k zmenám v účtovaní, posilnia si sebavedomie, prípadne doplnia nové poznatky a môžu sa poučiť z chýb iných, ktoré sú na kurze prezentované lektorkou či členmi kurzu. Aj keď to nie je moja parketa podnikanie, ale neziskové organizácie podnietilo na to, aby som absolvovala ešte ďalšie kurzy v rámci sebavzdelávania.

Mária Knausová (denný kurz 1.2.-16.2.2016)

Kurz bol vedený s veľkou mierou odbornosti. Lektori/ky vedeli zodpovedať aj praktické otázky s prepojením na daňové hľadisko.

Martin (víkendový kurz 28.11.-20.12.2015)

Veľmi informatívne, príjemne a pochopiteľne. Nevedel som asi nič z účtovníctva pred tým, ale teraz vďaka pani Frankovej ovládam základy.

Nikita (víkendový kurz 28.11.-20.12.2015)

Ochotným a priateľským spôsobom vysvetlené základné princípy a postupy účtovania. Po absolvovaní kurzu som pochopil jednotlivé základné účtovné operácie. Mne ako právnikovi to veľmi pomohlo. Ďakujeme tiež za ochotné vysvetlenie vecí nad rozsah.

Štefan (víkendový kurz 28.11.-20.12.2015)

Kurz pokryl základy podvojného účtovníctva. Školiteľka odpovedala na otázky a pripravila si odpovede na ad – hoc otázky aj nad rámec obsahu.

Eva Remková – Ernst & Young, s.r.o. (víkendový kurz 28.11.-20.12.2015)

Kurz podvojného účtovníctva hodnotím ako maximálne náučný a praktický spôsob náhľadu do účtovníctva. Tento kurz odporúčam aj študentom na univerzitách. Lektorku, pani Adrianu Gazdovú, si každý hneď obľúbi vďaka jej prístupu, ktorý je uvoľnený a zároveň profesionálny. Taktiež dobre padlo aj neobmedzené občerstvenie 🙂 Som vďačná, že na Slovensku je takáto vzdelávacia inštitúcia. Ďakujem za odovzdané a vysvetlené vedomosti a prajem veľa úspechov do budúcnosti. Ste TOP!

Luana Mazreku (denný kurz 4.-19.11.2015)

Kurz podvojného účtovníctva vnímam veľmi pozitívne. Školiteľka vysvetľovala prakticky a zrozumiteľne. Nakoľko som ovládala niektoré súvzťažnosti, doplnila som si chýbajúce väzby. Veľmi dobre bol vysvetlený aj zákon. Pozitívne je aj to, že počas preberania jednotlivých kapitol sme sa testovali, ako sme zvládli jednotlivé účtovné prípady. Určite doporučím svojim známym túto spoločnosť na absolvovanie niektorého z kurzov. Určite využijem aj poskytnutý pracovný materiál, ktorý mi tiež prišiel vecne a použiteľne spracovaný.

Jaroslava Hammelová (denný kurz 4.-19.11.2015)

S kurzom som bola veľmi spokojná, tak ako s obsahom rovnako aj s vysvetlením. Potešilo ma, že sme pracovali s konkrétnymi účtami, ktoré boli podrobne vysvetlené – schémy, predkontácie. Milým prekvapením boli aj anonymné testy, kde som si mohla overiť pochopenie a zvládnutie účtovania. Oceňujem profesionalitu Ing. Gazdovej, ktorá milo a s trpezlivosťou odpovedala na otázky účastníkov kurzu. Kurz odporúčam všetkým, ktorí začínajú účtovať alebo sa chcú zdokonaliť v účtovaní.

Katarína Bednárová (denný kurz 4.-19.11.2015)

So školením som veľmi spokojný. Prednášajúca lektorka má vynikajúce znalosti z podvojného účtovníctva (asi ani nepoznám nikoho s lepšími znalosťami). Prostredie príjemné, atmosféra bola výborná. Ďakujem.

Juraj Gazdík SENETUS, s.r.o. (denný kurz 4.-19.11.2015)

Maximálna spokojnosť – zrozumiteľné vysvetlenie zákona, účtovných prípadov, názorné ukážky. Milá, ochotná a ústretová lektorka – ďakujem pani Adriane Gazdovej za účelne a kvalitne strávený čas na kurze. A v neposlednom rade veľké množstvo čajov a káv, sladkostí aj slaností a príjemné prostredie. Kurz hodnotím na 1*!

Katarína SILGAN METAL PACKING NOVÉ MESTO, a.s. (denný kurz 4.-19.11.2015)

Tento kurz bol pre mňa veľkým prínosom. Ako úplný začiatočník som získala veľmi kvalitný prehľad v oblasti účtovníctva. Prístup lektora bol vynikajúci, precízny. Naozaj ho vrelo odporúčam, či už začiatočníkom ako ja, ale aj pokročilým účtovníkom.

Zuzana Hladíková (denný kurz 4.-19.11.2015)

Na kurz som sa prihlásila v podstate s takmer žiadnymi poznatkami o podvojnom účtovníctve (mala som len pred rokmi na vysokej škole). Veľmi oceňujem prístup lektorky – vždy bol priestor na otázky a vynikajúci výklad – super príklady z praxe. Tiež bolo super materiálové vybavenie – študijný materiál, pripravené testy a podklady na výučbu. Určite by som odporučila každému, kto si chce upevniť znalosti z podvojného účtovníctva, ale určite aj tým, ktorí si chcú len rozšíriť „obzory“.

Michaela Spuchláková (denný kurz 4.-19.11.2015)

Spokojnosť, celkovo hodnotím pozitívne. Dobrý prístup lektorky a kvalitné vyučovacie postupy. Kurz bol na profesionálnej úrovni.

Diana (denný kurz 4.-19.11.2015)

S kurzom podvojného účtovníctva som veľmi spokojná. Určite som si rozšírila svoje vedomosti, hlavne do praxe. Taktiež prístup Ing. Adriany Gazdovej hodnotím veľmi pozitívne, vidieť, že je odborníčkou nie len teoreticky, ale aj prakticky. Do budúcnosti určite plánujem využiť ďalšie služby, ktoré poskytuje spoločnosť EDU-LAND. Ďakujem Vám 🙂

Jana Pallošová (víkendový kurz 3.-25.10.2015)

S kurzom som spokojná. Bolo to kvantum informácií, ale bolo to dobre členené a malo to hlavu a pätu. Ku každej tematike boli názorné ukážky (aj zo SW) a pomocné príklady. Pani Ing. Gazdová to vedela dobre podať. Určite mi to dalo: prehľad a zásady ako postupovať. Teraz už len všetky poznatky uviesť do praxe 🙂 Kurz naozaj odporúčam.

Petra B. (víkendový kurz 3.-25.10.2015)

Kurz podvojného účtovníctva hodnotím veľmi pozitívne, kurz je vhodný aj pre úplných začiatočníkov, ako aj z časti skúsených. Jednotlivým kategóriám sa venuje pozorne, nápomocné sú aj mnohé príklady počas kurzu. Atmosféra na kurze je príjemná, kto nemá problém so skorým vstávaním počas víkendu, určite odporúčam. Myslím si, že kurz je dobrým štartom do praxe.

Erika G. (víkendový kurz 3.-25.10.2015)

Vynikajúco vedený kurz, pani lektorka Gazdová veľmi názorne vysvetľuje problematiku podvojného účtovania. Vhodné aj pre začínajúcich účtovníkov. Môžem vrelo odporúčať.

Martina (víkendový kurz 3.-25.10.2015)

S kurzom podvojného účtovníctva som maximálne spokojná. Získala som veľa nových poznatkov. Prístup pani Ing. Gazdovej je veľmi profesionálny. Veľmi sa mi páčila problematika riešená na konkrétnych prípadoch z praxe. Určite chcem absolvovať aj školenia, ktoré mi pri účtovníctve pomôžu.

Laura (víkendový kurz 3.-25.10.2015)

Kurz hodnotím veľmi pozitívne, som veľmi spokojná, naučila som sa tu strašne veľa vecí, ktoré budem v budúcnosti potrebovať. Veľmi milá lektorka ? Budem len odporúčať.

Jana Pavlisková (víkendový kurz 3.-25.10.2015)

Rada by som Vám veľmi poďakovala za intenzívny kurz účtovníctva pod vedením lektorky Ing. Gazdovej. Bola som nadmieru spokojná s rozsahom a kvalitou výučby i trpezlivosťou vyučujúceho. Paní Ing. Gazdová má bohaté skúsenosti z oboru, výborné lektorské zručnosti a je príjemná na komunikáciu. Kurz ma obohatil o veľa poznatkov z praxe, a časté opakovanie učiva prispelo k lepšiemu pochopeniu učiva. Naozaj „value for money“. Môžem každému odporučiť. Budem sa tešiť na ďalšie kurzy, ktoré sa u Vás chystám absolvovať.

Barbora Nemčovičová (denný kurz 16.-29.9.2015)

Kurz zahŕňa ucelený pohľad na podvojné účtovníctvo. Lektorka Ing. Gazdová prechádza kurzom na vysokej profesionálnej úrovni nielen teoreticky, ale aj na príkladoch z praxe. Príjemné prostredie, malý počet účastníkov – to sú tiež pozitíva prebiehajúceho kurzu. Kurz odporúčam pre získanie prehľadu a super výklady.

Jana (denný kurz 16.-29.9.2015)

Kurz prebiehal dynamicky, lektorka veľmi šikovná, ozaj vie o čom ,,rozpráva“, o čom prednáša. Jej prejav bol záživný, v prípade potreby ochotne vysvetľovala nejasnosti.

Gyöngyi H. (denný kurz 16.-29.9.2015)

Kurz hodnotím veľmi pozitívne. Oceňujem dobre zvolenú kombináciu videokurzov a prezenčných prednášok. Výborné je aj to, že k videokurzom ostáva prístup počas 1 roka, takže ak si človek nebude niečím istý, môže sa k tomu bez problémov vrátiť. Prednášky boli podané kvalitnou, zaujímavou a príjemnou formou, ako všetky kurzy, čo som v Edu-Lande absolvovala. Chcela by som zdôrazniť, že pani Ing. Gazdová je jednou z najlepších prednášajúcich, ktorú som zažila a rada sa na jej kurzy vraciam.

Ľubomíra B. /kombinovaný kurz PÚ – VIDEO KURZ/

S kurzom som bol spokojný, splnil moje očakávania. Osvojil som si základné návyky a pomohlo mi to lepšie sa orientovať v danej problematike. Ďakujem pani lektorke za profesionálny prístup a trpezlivosť, ktorú musela preukázať. 🙂

Dušan Pokoš /kombinovaný kurz PÚ – VIDEO KURZ/

Kurz hodnotím veľmi pozitívne. Za najväčšie pozitívum považujem príklady z praxe, vďaka ktorým sa z abstraktných informácií stali informácie o niečo reálnejšie. Atmosféra bola priateľská a prístup lektorky p. Gazdovej bol skvelý. Bola vždy ochotná odpovedať na akékoľvek otázky a trpezlivo vždy vysvetľovať kým sme všetci dokonale nepochopili podstatu. Príjemným bonusom bolo aj občerstvenie – ranná káva nás vždy povzbudila a presvetlila deň. 🙂

Lucia

Z účtovníctva som pred kurzom nevedela vôbec nič, avšak vďaka výbornému vysvetleniu jednotlivých súvislostí a prepojeniu teórie s praxou som pochopila všetko vysvetlené. Pani lektorka hovorila zrozumiteľne, bola ochotná zodpovedať všetky naše otázky, hoci mnohé sa opakovali, a ochotne sa ujala aj začiatočníkov. Nikdy som nemala pozitívny vzťah k matematike, ale čísla na tomto kurze aj samotné účtovanie ma veľmi bavilo. Verím, že tento kurz mi veľmi pomôže v začínajúcej kariére.

Alžbeta Turzáková

Prospešný kurz, z ktorého sa dá veľa dozvedieť z účtovníctva, ale aj z iných oblastí. Pani lektorka má úžasný prehľad v potrebných zákonoch a veľa skúseností z praxe. Ako začiatočníčka môžem potvrdiť, že kurz je vhodný aj pre začiatočníkov, i keď počas prvých dní je veľmi náročný. Po osvojení si základov sa dá kurz úspešne absolvovať až do konca bez väčších problémov. Ďakujem pani Gazdovej za odpovede na mnoho mojich otázok a kopec vedomostí z kurzu. Kurz určite odporúčam.

Mária F.

Veľmi príjemný a priateľský prístup pani lektorky Gazdovej. ,,Zasvätenie“ do účtovníctva z teoretického hľadiska ale aj z hľadiska praxe na veľmi vysokej profesionálnej úrovni. Z kurzu odchádzam obohatená poznatkami o postupoch účtovania a o zákone o účtovníctve. Osobne som nadmieru spokojná s priebehom vyučovacích hodín, s materiálom, ktorý nám bol poskytnutý a taktiež s prístupom pani lektorky na hodinách. Ja ako ,,účtovník-začiatočník“ určite ešte navštívim niektorí z kurzov u pani Gazdovej.

Viktória J.

Kurz podvojného účtovníctva v EDU-LANDe hodnotím ako dobrú skúsenosť. Naučila som sa tu veľa nových vecí a bolo mi to všetko prakticky vysvetlené. Som spokojná a rozmýšľam do budúcna aj nad ostatnými kurzami.

Nikola M.

Som veľmi spokojná, vyčerpali sme všetky témy. Niečo som si doplnila, niečo zopakovala. Lektorka má rozsiahle pracovné skúsenosti, spolu s dobrou náladou a ochotou všetko vysvetliť, je to ideálny kurz. Myslím, že pomôže najmä študentom a účtovníkom juniorom. Dokonca som získala možnosť prejsť si video kurz podvojného účtovníctva, čo je úžasné, keďže voľného času mám málo a nikdy neviem kedy ho budem mať. Spustím a pozriem si to vždy, keď potrebujem.

Hlavačková

Kurz hodnotím veľmi pozitívne. Veľmi oceňujem prepojenie teórie s praktickou časťou účtovania.

Fuseková

Kurz mi pomohol hlavne pochopiť súvislosti medzi účtami a význam podvojných zápisov, a prečo sa vlastne účtovníctvo vedie. Hlavným praktickým prínosom, pre mňa osobne, bolo pochopenie používania kurzov pri transakciách v cudzích menách a zaúčtovanie kurzových rozdielov. Spôsob vysvetľovania v podaní lektorky pani Gazdovej bol jasný a výstižný a jednoduchý na pochopenie. S kurzom som celkovo veľmi spokojný a odporučil by som ho všetkým, čo si chcú zvýšiť kvalifikáciu v oblasti účtovníctva.

Branislav T.

Kurz hodnotím pozitívne, obsahovo aj prístupom lektorky, ktorá bola ochotná zodpovedať naše otázky. Pozitívne hodnotím aj testy, ktoré boli dané na vypracovanie počas kurzu.

Silvia Vaneková

Celkovo hodnotím kurz pozitívne ! Pani Gazdová je veľmi príjemná a ochotná. Materiály, s ktorými sme počas celého kurzu pracovali boli veľmi nápomocné.

Karolína Vaneková

S kurzom som bola absolútne spokojná. Pani Ing. Gazdovú považujem za vysoko kvalifikovanú odborníčku s bohatými skúsenosťami. Kurz viedla veľmi profesionálne pričom nemala problém zodpovedať žiadnu z otázok zúčastnených. Celá organizácia prebiehala bez akýchkoľvek problémov, v priebehu kurzu nám bolo poskytnuté občerstvenie, učebne sú vybavené klimatizáciou, časový harmonogram sedel presne na minútu. Ďakujem spoločnosti EDU-LAND za obohacujúce poznatky z oblasti podvojného účtovníctva.

Miroslava Majerová

So všetkým maximálna spokojnosť; vysoká profesionalita prednášajúcej; servis školenia výborný.

Jana Masárová – ÚDZS

Skvelý prístup p. Gazdovej; množstvo príkladov z praxe; vysoká odbornosť a znalosť zákonov.

Michaela Abrahámová

+ kurz hodnotím veľmi pozitívne, vysoko-kvalifikovaná lektorka + príjemné občerstvenie + vysoká kvalita výučby + určite odporúčam

Eva Turbeková

Kurz bol plný aktuálnych príkladov a zrozumiteľných výkladov účtovnej tematiky.

Ing. Kristína Honeková – YORD s.r.o.

Spojenie videokurzu so živými prednáškami od lektorky hodnotím veľmi pozitívne. Mohol som spojiť výhody oboch formátov kurzu. Voľnosť pri výbere času a miesta školenia pri videách. Utvrdenie si nových vedomostí pri hodinách s lektorkou. Vysoko hodnotím kvalitu a úroveň živého prednesu a videí.

Jakub Danko /kombinovaný kurz PÚ – VIDEO KURZ/

Kurz hodnotím pozitívne. Kvalitné video lekcie, výborná školiteľka, dobre nastavené pod obsahovej stránke. Kombináciu so živými lekciami považujem za vynikajúcu.

Bez mena /kombinovaný kurz PÚ – VIDEO KURZ/

S kurzom som bola nadmieru spokojná. Školiteľka bola veľmi príjemná a jej vysvetľovanie bolo pochopiteľné. Okrem priebehu kurzu ma veľmi potešila príjemná atmosféra a možnosť dať si občerstvenie vo forme kávy, čaju alebo sladkých potešení. Kurz vrelo odporúčam.

Patrícia M.

Super 🙂 Som veľmi spokojná, odporúčam záujemcom ísť na tento kurz podvojného účtovníctva. Pani Ing. Adriana Gazdová je famózna lektorka a úžasný človek ako aj ostatní členovia firmy. Super atmosféra, netreba mať obavy – dá sa to zvládnuť. Ďakujem

Daša k.

Ďakujem pekne za príjemne a poučne strávený čas. Myslím si, že kurz bol na veľmi vysokej odbornej úrovni, v kultivovanom prostredí, vedený mimoriadne schopnou a empatickou lektorkou.

Michal Spišák – Tu a teraz s.r.o.

Perfektný kurz, príjemná lektorka.

Helena Švehlová

Kurz hodnotím pozitívne. Osvojila som si poznatky zo strednej školy. Kurz odporúčam ďalším, ktorí rozmýšľajú na aký kurz majú ísť. Príjemný, milý prístup. Páčili sa mi príklady z praxe, že to nebolo len na teoretickej báze. Teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Veronika B.

Na základe predošlých referencií som mal dosť vysoké očakávania a musím uznať, že sa naplnili. Veľmi príjemná skúsenosť so spoločnosťou EDU-LAND. Zúčastním sa aj na ďalších kurzoch.

Ladislav M.

Kurz hodnotím veľmi dobre, zrozumiteľne a veľmi dobre podané vysvetlenie pre začínajúcich účtovníkov.

Mária Bačová

Kurz hodnotím veľmi kladne. Prednášajúca bola veľmi trpezlivá a ústretová. Môžem len odporúčať.

Majka

Kurz hodnotím veľmi pozitívne. Páčilo sa mi, že sme preberali účtovné prípady priamo z praxe. Pani lektorka bola veľmi milá a ochotná zodpovedať naše otázky. Jednotlivým prípadom, ktoré súviseli s našou profesiou sme sa venovali podrobnejšie a vďaka týmto praktickým príkladom sa mi vedomosti ľahšie uložili do pamäte. Vynikajúce boli aj testy, ktoré sme vypĺňali počas kurzu. Testy boli aplikované presne na prax a na oblasti, ktoré sme preberali. Okrem kvalitných vedomostí, ktoré som nadobudla bolo vynikajúce a prekvapujúce aj občerstvenie. Množstvo kávičiek a čajíkov spríjemnilo každodennú atmosféru a správne vás naštartovalo do náročného dňa.

Viktória Szilvásová – JUNOZ & PARTNERS ENGINEERING, s.r.o.

Ďakujem celému kolektívu spoločnosti EDU-LAND s.r.o., predovšetkým našej školiteľke pani Kridl Franko, ktorá jasne a vecne celé školenie viedla a bola nápomocná a ochotná zodpovedať a vysvetliť mnoho otázok, ktorým uľahčila pochopiť niektoré nejasnosti.

Jana Šafáriková

Kurz hodnotím ako veľmi pozitívny. Počas kurzu som sa dozvedela všetky potrebné informácie k vedeniu podvojného účtovníctva. Prístup lektorky bol veľmi seriózny, boli mi poskytnuté odpovede na všetky otázky k danej problematike. Ďakujem celému tímu EDU-LAND za spríjemnenie školenia a za odborný prístup.

Hilčíková

S kurzom som veľmi spokojný. Pani franko nám všetko systematicky a príjemným spôsobom predniesla. Kurz budem odporúčať ďalej.

M. H.

Som nad mieru spokojná. Príjemný, milý prístup. Bohaté znalosti prednášajúcich aj z praxe. Zrozumiteľný výklad. Môžem len odporučiť.

Magdaléna Macháčková

Kurz splnil moje očakávanie. Objasnil mne nejasné oblasti účtovníctva, lektorka kvalifikovane zodpovedala na otázky a uviedla príklady z praxe.

Eva Slovačeková

Celý kurz krásne spája teoretickú časť podvojného účtovníctva s praktickou časťou formou príkladov. Príklady pekne prechádzajú najbežnejšími účtovnými prípadmi vo firmách počas celého roku a celý kurz pekne končí účtovnou závierkou a daňovým priznaním. Kurz podľa môjho názoru by mali absolvovať nielen začínajúci účtovníci, ale aj majitelia a konatelia firiem, ktorí by mali mať znalosti účtovníctva, aby vedeli správne riadiť svoju firmu a vedieť správne kontrolovať chod firmy. Celý kurz hodnotím veľmi vysoko a určite ho budem ďalej odporúčať.

Jana Trandžíková – LMM, spol. s r.o.

Príjemné školenie, kurz hodnotím veľmi pozitívne, určite sa zúčastním aj na iných kurzoch.

Eva T. – AGROFRUCT spol. s r.o.

S kurzom som veľmi spokojná. Splnil všetky moje očakávania. Všetky účtovné prípady boli vysvetlené na príkladoch z praxe. Všetko bolo vysvetlené zrozumiteľne. Pani lektorku hodnotím takisto veľmi pozitívne.

Lucia Slížiková – VÝKOV, s.r.o.

Spokojnosť veľká, pred začatím by som neverila, že sa za 8 dní dá prejsť celé účtovníctvo. Super, len odporúčam. Super lektori, ochotní a nápomocní.

Kralovičová

Kurz bol veľmi prínosný aj pre začiatočníkov. Prvotné obavy z účtovania sa po prvých dvoch dňoch rozplynuli najmä vďaka bezprostrednej a veľmi milej pani lektorke Gazdovej, ktorá je výborný pedagóg a zároveň má obsiahle vedomosti z praxe. Na hodinách sa okrem teórie preberalo veľké množstvo konkrétnych prípadov z praxe, čo pomohlo dotvoriť celkový obraz o danej problematike. Prostredníctvom niekoľkých testov sme si mohli overiť už nadobudnuté vedomosti a zároveň zistiť, ktorá oblasť účtovania nám ešte nie je vlastná. Teším sa na ďalšie kurzy v EDU-LANDe.

Mgr. Dáša Rychlíková – FLÜGEL, a.s.

Kurz hodnotím veľmi pozitívne. Splnil to čo som od neho očakávala. Príjemné prostredie, profesionálny prístup.

Lucia

Tento kurz hodnotím veľmi dobre, splnil moje očakávania. Išlo o základy podvojného účtovníctva so zameraním na účtovné skupiny, účtovné prípady z praxe, čo bolo plusom v tomto kurze. Je venovaný aj tým absolventom, ktorí predtým nemali skúsenosť s účtovníctvom ako takým vôbec. Oceňujem profesionálny prístup pani Ing. Gazdovej v tomto kurze, plusom sú aj prezentačné schopnosti s cieľom vysvetliť (zaujímavo) danú problematiku detailne. Príjemné prostredie a atmosféra v tíme vnáša pohodu do celého kurzu. Ďakujem.

Gabika

S kurzom som úplne spokojná. Ujasnila som si niektoré účtovné prípady a hlavne som sa naučila veľa nových vecí. Pani Gazdová je výborný lektor, veľkým plusom sú príklady z praxe čo umožní situáciu si predstaviť. Som rada, že som si vybrala spoločnosť EDU-LAND na kurz podvojného účtovníctva.

Júlia

Som maximálne spokojná. Veľmi kladne hodnotím testy, na ktorých sme si vyskúšali aplikovať prednášanú problematiku. EDU-LAND rozhodne doporučujem. Osobne sa zúčastním ešte kurzu mzdového a kurzu o daniach.

Jana Šimeková

Kurz bol pre mňa veľkým prínosom. Prvý krát som sa stretla s podvojným účtovníctvom. Výborný kurz pre konateľa spoločnosti, ktorý chce rozumieť postupom účtovania vo svojej spoločnosti a získať tak právne a účtovné povedomie.

Ing. Jana Kaššová – JK Koučing, s.r.o.

Tento kurz mi pomohol obnoviť si informácie z účtovníctva zo strednej školy. Teraz si môžem účtovať svoju firmu sama. Dozvedela som sa aj praktické rady, bola som upozornená na chyby, ktorých sa ľudia dopúšťajú. Ďakujem.

Bc. Dušana Martanovičová – DeeMar, s.r.o.

Kurz bol vedený na vysokej úrovni, lektorka vedela veľmi dobre vysvetliť nielen teoretické, ale aj praktické príklady. Veľmi sa mi páčil profesionálny prístup, podaný tak, aby porozumeli všetci uchádzači, a veľká trpezlivosť aj so začínajúcimi účtovníkmi.

Bareková – EKODAT HC, s.r.o.

S obsahom kurzu rovnako aj s pani prednášajúcou som veľmi spokojná. Učivo bolo podané profesionálne, s množstvom užitočných príkladov z praxe. Poprepájaných na daňové zákony, obchodný zákonník, zákon o cestovných náhradách atď. Kurz je vhodný aj pre mierne pokročilých. Vrele odporúčam.

Andrea Sakálová

Veľmi spokojná. Pani Gazdová to vie vysvetliť i ukázať a smeruje do praxe. Ďakujem konečne som pochopila účtovníctvo 🙂

Muchová

Kurz poskytuje kompletnú výučbu podvojného účtovníctva od základov účtovania po účtovnú závierku a daňové priznanie PO.

Marek Severský -MB – Solutions, s.r.o.

Praktický, ucelený výklad prepojený zo zákona do praxe.

Andrea Šuranová

Informácie podávané p. Gazdovou sú veľmi prehľadné, zrozumiteľné v nadväznostiach. Veľmi som spokojná.

Zuzana Hričovská -Penta Investments, s.r.o.

Kurz hodnotím veľmi pozitívne, priniesol mi nové znalosti – podrobnejšie a hlbšie vniknutie do problematiky účtovníctva. Lektorka kvalifikovane vysvetlila spôsoby účtovania, ktoré boli podložené príkladmi a ochotne sa vrátila k veciam, ktorým som nerozumela. Kurz doporučujem aj iným uchádzačom, ktorí chcú získať základy účtovania, ale aj tým, ktorí sa chcú v účtovaní zdokonaliť.

Alexandra Karcagiová

Kurz hodnotíme ako praktický, v ponuke na trhu ako jeden najlepší. Lektorka je výborne vedomostne zdatná, vyriešila nám niekoľko problémov výkladom a príkladmi.

H. Szíjártóová

Kurz splnil moje očakávanie. Ďakujem pani lektorke Gazdovej za komplexné informácie.

Hlavatá

Kurz hodnotím veľmi pozitívne. Pani Gazdová veľmi zrozumiteľným spôsobom objasnila problematiku podvojného účtovníctva. Kurz mi pomohol pochopiť súvislosti účtovania, ako aj orientovať sa v legislatíve. Podľa môjho názoru je kurz vhodný pre ľudí, ktorí už v oblasti účtovníctva pracujú, ale aj pre úplných začiatočníkov. Osobne určite plánujem zúčastniť sa aj ďalších kurzov a týmto spôsobom si dopĺňať moje vzdelanie.

Silvia S.

Zrozumiteľné objasnenie problematiky podvojného účtovníctva na príkladoch z praxe. Diskusia možná priebežne počas výuky, čo hodnotím pozitívne. Získala som celkový pohľad o účtovaní v podvojnom účtovníctve. Pani lektorka Ing. Adriana Gazdová je veľmi milá a vtipná.

Mirka

Hodnotím ho známkou 1 s hviezdičkou. Vynikajúca pani lektorka Gazdová s výbornými teoretickými ako aj praktickými znalosťami. Výborné prednášajúce schopnosti doplnila vhodnými a zrozumiteľnými príkladmi z praxe. Kurz doporučujem nielen pokročilým účtovníkom, ale aj začínajúcim účtovníkom.

Ing. Róbert Kováč

Kurz hodnotím veľmi pozitívne. Som absolventkou obchodnej akadémie, v praxi som však nikdy neúčtovala. Od skončenia OA prešlo 8 rokov a kurz mi pomohol opäť sa dostať do problematiky podvojného účtovníctva. Všetko je vysvetľované logicky, lektorka pani Ing. Gazdová pekne premieta účtovné prípady do praxe, čo mne pomohlo sa veľmi rýchlo zorientovať a ozrejmiť si vedomosti z podvojného účtovníctva. Získala som väčšiu istotu v účtovaní a verím, že všetky vedomosti z kurzu budem môcť teraz využiť aj v praxi. Kurz vrelo odporúčam každému, kto sa potrebuje zorientovať v problematike podvojného účtovníctva a má už nejaké tie základy. Osobne v budúcnosti rada využijem nejaký ďalší kurz.

Mgr. Mária Detková

Podrobne riešená problematika účtovníctva bola naozaj prínosom. Príjemné prostredie a vľúdny prístup prednášajúceho umocnilo zážitok zo vzdelávania. Ďakujem za poskytnuté informácie. Určite odporúčam začínajúcim aj účtovníkom z praxe.

Michal Meszáros

Kurz se mi velmi líbil, prezentace byla jasná a přehledná. Oceňuji i příklady přímo z praxe.

M. Robošová -Ernst & Young Audit, s.r.o.

S kurzom som veľmi spokojná. Dozvedela som sa veľa užitočných informácií. Informácie boli z praxe. Kurz odporúčam každému.

Veronika Rábarová

Kurz bol veľmi dobre, trefne spracovaný. Naučil ma viac ako počas štúdia na strednej škole (3 roky). Vyučujúca sa nám snažila všetko polopate vysvetliť, aj to, ako to funguje v programoch. Doma som sa pripravovať nemusela, bolo to do podrobností prednášané. Ďakujem, kurz mi dal naozaj veľa.

Stanislava Kúkelová

Kurz hodnotím ako výborný! Nakoľko som začiatočník, som veľmi spokojná. Začínam sa orientovať v účtovaní k daným témam (účtovným príkladom). Ing. Gazdová je veľmi zdatná vo svojej práci a vie veľmi dobre vysvetliť. Najviac sa mi páčia príklady uvedené z praxe. Uvedú aj začiatočníka do obrazu. Určite využijem „EDU-LAND“ aj v budúcnosti. Som naozaj veľmi spokojná.

Natália Hodáková

Kurz bol vedený profesionálne a doplnil som si ním vedomosti zo školy. Hlavný prínos je s prepojením vedomostí s praxou, ktoré na VŠ často chýba. Kurz ponúka dostatočný základ na začatie práce s účtovníctvom.

Ing. Martin Goljer

Som veľmi spokojná s úrovňou kurzu a s pani lektorkou, je viditeľná vysoká odbornosť nielen v účtovníctve, ale aj v oblasti daní a iných zákonov. Vrelo odporúčam!

Lenka R.

Som spokojný s úrovňou kurzu a odbornými znalosťami lektorky pani Gazdovej. Kurz nadmieru splnil moje požiadavky i očakávania. Kurz naučí človeka rozmýšľať ako účtovník a účastník si nakoniec dokáže samostatne vyhľadať informácie a zorientovať sa v legislatíve.

Mgr. Otakar Weis

Vynikajúci kurz, odporúčam ďalej aj známym, či už znalým, alebo aj začiatočníkom. Výklad je zrozumiteľný, vysvetlený na príkladoch zo života, takže ak si človek robí aj poznámky, tak by mal mať jasnú predstavu o svojom účtovnom prípade. Materiál je tiež napísaný veľmi jasne a myslím, že ak mi nebudú stačiť poznámky, tak sa aj o knihu opriem v praxi, ak by som si nebola istá.

Miša

S kurzom podvojného účtovníctva som bola veľmi spokojná. Z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že je vhodný aj pre začiatočníka, ktorý sa chce zorientovať v problematike. Ďakujem.

Ing. Slávka Lajstríková

Tento kurz vrelo odporúčam všetkým neúčtovníkom, ale aj účtovníkom. Najviac sa mi páčilo prepojenie na zákon o DPH a zákon o dani z príjmov. Pani Ing. Gazdová zodpovedala všetky otázky kladené účastníkmi kurzu.

Valika K.

S kurzom podvojného účtovníctva podnikateľov som veľmi spokojná. Okrem teoretických vedomostí bolo veľa príkladov z praxe. Pani Gazdová má komplexné a široké vedomosti z praxe i legislatívy a tým poskytla základ pre úspešných budúcich účtovníkov. 🙂

Lucia Tínesová

S kurzom som nadmieru spokojný, dozvedel som sa všetko podstatné a potrebné a určite kurz odporučím. Príjemné a pritom profesionálne vystupovanie školiaceho zanechalo výborný dojem. Ocenil som aj bohaté skúsenosti pani Gazdovej z praxe.

Erik Delinčák – D a V

Oceňujem to, že pani lektorka je človekom z praxe, má praktický pohľad na problematiku podvojného účtovníctva. Upozorňovala na konkrétne záležitosti týkajúce sa v reálnej praxi. Fundovane odpovedala na otázky, ktoré sa vyskytli v mojej praxi. Hodnotím celkovo veľmi pozitívne.

Katarína Slobodová -SRS Light Design, s.r.o.

Kurz bol vedený na vysokej profesionálnej úrovni. Privítal som individuálny prístup.

Jozef Šuster

Kurz hodnotím vysoko pozitívne. Vďaka odbornosti a ľudskému prístupu pani lektorky mi kurz pomohol opäť sa zorientovať v podvojnom účtovníctve, nakoľko som posledné roky strávila v oblasti controllingu. Ďakujem za odborný výklad legislatívy a príklady z praxe.

Marcela Vráblová

Bola som veľmi spokojná a dúfam, že využijem svoje poznatky aj v praxi.

Morbacherová

Kurz podvojného účtovníctva podnikateľov hodnotím kladne. Výklad lektorky bol zrozumiteľný a k veci. Naučila som sa nové veci, ktoré sa mi do budúcnosti určite zídu. Odporúčam začiatočníkom ako aj pokročilým.

Lenka Galková -MICONIC s.r.o.

Hodnotím vysokú úroveň kurzu. Vysvetlenie účtovníctva veľmi dobre prednáša pani Ing. Gazdová. Priebeh kurzu bol veľmi poučný, a preto som sa prihlásila na ďalší kurz. Ďakujem za kvalitnú odbornú prednášku.

Ing. Gschwandtnerová -DRINK AUTO, s.r.o.

Veľmi spokojná, profesionálny prístup lektora. Počas celého kurzu som sa stretávala s ochotou vysvetliť a znova vysvetliť aj nad rámec učebných osnov.

Ľubka

Kurz podvojného účtovníctva hodnotím pozitívne – problematika bola interpretovaná na konkrétnych a aktuálnych prípadoch z hospodárskej praxe na odbornej úrovni prostredníctvom p. Ing. Gazdovej. Po dlhých rokoch nepoužívania a nepracovania v podvojnom účtovníctve mi odborný kurz pomohol opäť sa dobre orientovať v podvojnom účtovníctve. Ďakujem.

E. Prištiaková

Kurz je erudovane a profesionálne vedený. Vzhľadom na rozsah hodín bola obsiahnutá maximálna možná legislatíva a praktické príklady účtovania.

Ing. Marianna Ráčeková -MaRRaC s.r.o.

Som nadmieru spokojný absolvent kurzu podvojného účtovníctva vďaka vysokej odbornosti Ing. Adriany Gazdovej, ako i jej profesionálnemu i ľudskému prístupu. Kurz prebieha v príjemnom prostredí s naplno využitým časom.

Ing. Gabriela Jurenková

Kurz hodnotím vysoko pozitívne predovšetkým vďaka prístupu lektorky, Ing. Adriany Gazdovej, ktorá dokázala komplexne vysvetliť odbornú problematiku aj na praktických príkladoch. Veľkým prínosom bolo, že vždy dokázala zaujať odborné stanovisko aj na doplňujúce otázky.

Martin

Vysoko hodnotím úroveň tohto kurzu. Veľa som sa naučila a odporúčam ho každému, kto sa chce vzdelávať v oblasti podvojného účtovníctva. Je vhodný tak pre začiatočníkov, ako aj pre tých, ktorí už s účtovníctvom prišli do kontaktu. Kurz prebieha v príjemnej atmosfére zásluhou lektorky Ing. Adriany Gazdovej, ktorá disponuje vysokou profesionalitou a odbornosťou. S jej pomocou získate potrebné vedomosti a zručnosti, na ktorých môžete ďalej stavať v praxi.

Ing. Anna Janeková

Velmi dobrý kurz – vysvětlena teorie s příklady z praxe. Seznámení s legislativními zdroji, kde se dají dohledat případné další detaily. Je toho ještě dost, co se musíme naučit, ale odcházím s pozitivní motivací 🙂

Ing. Kateřina Bradáčová -McCoy&Partner s.r.o.

Maximálna spokojnosť, výborná lektorka, veľa príkladov z praxe, ktoré umožňujú lepšie nazrieť do účtovníctva. Príjemné prostredie, môžem len odporúčať.

Mariana Keszeliová

Odporúčam navštíviť kurzy v spoločnosti EDU-LAND, hlavne vďaka úžasnému prístupu prednášajúcej pani lektorky Adriany Gazdovej. Kurzy prebiehajú v pohodovej nálade, nie sú robené nátlaky zo strany prednášajúceho. Pani lektorka prednáša problematiku na konkrétnych príkladoch, čiže je jednoduché porozumieť aj veciam, ktorým človek neporozumie po prečítaní v knihe. Ak sa prihlásiť na kurz, tak do EDU-LANDU. 🙂

Andrea Gendiarová

Považujem ho za veľmi kvalitný! Využitie doby školenia – kurzu nad 100%. Informácie nad úroveň zadaného učiva. Doporučujem aj pre školy, maturantov.

Pirohová

Každopádne odporúčam.

Roman Živojinov -System Access, s. r. o.

S kurzom podvojného účtovníctva som nadmieru spokojná. Okrem teoretických vedomostí som získala hlavne praktické vedomosti zo života a z praxe. Profesionálny, priateľský a milý prístup pani lektorky pridal iba na dobrej a príjemnej atmosfére na kurze. Tento kurz by som odporučila či už začiatočníkom, ale aj pokročilým, pretože ja ako mierne pokročilá som zistila veľa nových vecí. Ďakujem 🙂

Nikola Nemčovičová

Maximálna spokojnosť! Pre tento kurz som sa rozhodla na základe dobrých hodnotení prednášajúcej p. Gazdovej od bývalých absolventov kurzu a som veľmi rada, že som tak urobila. Dozvedela som sa skutočne veľmi veľa dobrých a potrebných vecí z účtovnej praxe. Na základe výkladu som sa lepšie zorientovala v zákonoch, ktoré je často ťažké pochopiť a uplatniť v praxi. A všetko som si aj priamo formou testov overila – aké vedomosti mám. Vrele odporúčam nielen začínajúcim účtovníkom, ale aj tým, ktorí už síce účtujú dlhšie, ale nemajú istotu v zriedkavo sa vyskytujúcich účtovných prípadoch. Pani Gazdová je fakt príjemná osoba, sršiaca elánom a hlavne znalosťami nielen teórie, ale aj praxe.

Eva Farkasová -F.R.I.S. s.r.o.

Kurz splnil moje očakávania rozsahom i formou.

Ing. Ján Fusik

S kurzom som veľmi spokojná, je obohatený o informácie, ktoré nie sú známe ani „pokročilejším“ účtovníkom a je naozaj dobrou prípravou pre prax. Taktiež sú nám zodpovedané naše konkrétne problémové otázky, s ktorými sme sa pri našej práci s účtovníctvom stretli.

Ing. Leššová

O tom, že som bola veľmi spokojná s týmto kurzom, svedčí aj fakt, že som sa prihlásila aj na ďalšie kurzy organizované spoločnosťou EDU-LAND s.r.o. – novela zákona o DPH a mzdové účtovníctvo. Som presvedčená, že poznatky a vedomosti získané prostredníctvom lektorky Ing. Gazdovej mi pomôžu byť komplexnou účtovníčkou. Ďakujem 🙂

Mgr. Anna Riková

Velice spokojená. Vřele doporučuji.

Drahovská

Ako začiatočník, ktorý prišiel do styku prvýkrát s podvojným účtovníctvom, pre mňa veľmi veľa nových informácií, výklad p. Gazdovej je super, nakoľko vždy dáva praktické príklady k jednotlivým paragrafom zákona. Veľmi dobré! Vrelo odporúčam tento kurz aj pre majiteľov firiem, aby mali ucelený prehľad o svojich financiách a aby pochopili, čo obnáša práca účtovníka a aké doklady, podklady treba odovzdávať, aby bolo účtovníctvo verným obrazom.

Žibritovská -AZ-4U s.r.o.

S obsahom kurzu aj s lektorkou som bola veľmi spokojná. Jednotlivé oblasti dopĺňala o praktické príklady a jednotlivé hodiny viedla veľmi pútavo. Naučili sme sa pracovať so zákonom a vždy nás upozornila na oblasti, kde je zákon nejasný a odporučila nám ako v takom prípade postupovať. Kurz bol výborný. Vrelo odporúčam!!!

Jarmila Malíková

Kurz je vedený na profesionálnej úrovni, ako úplný začiatočník som pochopila problematiku, viem sa zorientovať. Pani Gazdová je skvelá lektorka, skúsená, má bohatú prax, je milá, príjemná, takže môj celkový dojem z kurzu hodnotím na jednotku s hviezdičkou 🙂

Eva Bročková

Kurz je vedený na vysokej profesionálnej úrovni, p. Ing. Gazdová podáva informácie zrozumiteľne, odborne. Hodnotím veľmi pozitívne, odporúčam.

Ivana Peštová

Kurz podvojného účtovníctva podnikateľov v spoločnosti EDU-LAND s.r.o. odporúčam každému, kto má záujem o získanie vedomostí z oblasti podvojného účtovníctva. Vďaka skvelej lektorke, ktorá má odborné znalosti a dlhoročnú prax, som mala možnosť dostať tu na kurze množstvo pre mňa nových a veľmi užitočných informácii do mojej ďalšej pracovnej činnosti. Osobne ďakujem Ing. Gazdovej (našej lektorke) za výborné odovzdanie jej vedomostí a teším sa na ďalšie kurzy s ňou.

Ing. Martina Jankovičová

Kurz bol síce náročný, ale zvládnuteľný. Kvalifikovaná lektorka nám podrobne vysvetlila všetky dôležité informácie a súvislosti, ktoré sú nevyhnutné na pochopenie podvojného účtovníctva. S pripravenými podkladmi sa dobre pracovalo, boli zrozumiteľne napísané a ľahko sa v nich orientovalo. Lektorka pohotovo a flexibilne reagovala na potreby kurzistov. S priebehom kurzu som bola veľmi spokojná a už sa teším na ďalší. 🙂

Mgr. Janka Ľahká -Climb Mont Group Slovakia s.r.o.

Tento kurz hodnotím ako začiatočník v podvojnom účtovníctve. Z tohto pohľadu mi školenie objasnilo za krátku dobu širokú škálu problematiky podvojného účtovníctva v ucelenej forme a veľmi jasne. Absolvovaním tohto kurzu sa aj laik vie dostať do podvojného účtovníctva naozaj rýchlo. Školiteľka bola a teda aj je veľmi príjemná osôbka a naozaj rozumie tejto oblasti (prakticky aj teoreticky), čo mnoho uľahčuje. Školiace centrum sa nachádza v príjemných priestoroch, v optimálnych podmienkach aj v horúcich dňoch, vybavené klimatizáciou. Vrelo odporúčam tak začiatočníkom, ako aj pokročilým vzhľadom na skupinu v ktorej som bola. Účastníci kurzu, ktorí boli priamo z účtovníckej praxe, vyjadrovali celkovú spokojnosť a tvrdili, že im kurz určite pomohol. Ten, kto chce vedieť účtovať, tak sa to tu naučí.

Eva Smutná

Kurz mi dodal všetko potrebné, čo som potrebovala k zdokonaleniu o podvojnom účtovníctve, hlavne vďaka lektorke Ing. Gazdovej. Som nadmieru spokojná, vrelo odporúčam.

Fejerčáková

Kurz bol vynikajúci, plný informácií a splnil moje očakávania.

Silvia Očenášová

Som maximálne spokojná, všetko sme dopodrobna prebrali, pani lektorka ochotná, poradila aj nad rámec osnovy, má veľmi príjemný prejav. Teším sa na ďalšiu spoluprácu, určite vaše služby ešte využijem.

Lisá

Perfektný kurz !!!

Ing. Radomír Hrotek

Bol to dobrý kurz, dosť intenzívny a obsahoval všetko, čo bolo potrebné.

Peter Szurdi

Veľmi spokojná. Kurz ma uviedol do podvojného účtovníctva. Bolo to veľmi užitočné, poučné, výstižné. Prebrali sme celú problematiku a som pripravená na prvé účtovné misie.

Bc. Natália Pazdernatá

Plnohodnotný kurz vo veľmi príjemnom prostredí. Lektorka má výborný prehľad v danom odbore a dobré edukačné schopnosti.

Július Jančo

So spôsobom výuky som bola veľmi spokojná.

Oľga Jurčíková

Ďakujem za obohatenie mojich vedomostí. Aj keď mám v hlave miš-maš, ľahšie sa mi bude dovzdelávať. Som maximálne spokojná s pani Gazdovou; vie o čom hovorí, nie ako iné „odborníčky“ vo svojom odbore.

Zdenka Paliatková

Vysoká profesionalita lektorky, zrozumiteľný a jasný výklad zákona aj postupov, výborné príklady z praxe, ochota, príjemné prostredie.

Ing. Kostolanská

Vysoká odbornosť a profesionalita lektorky, jasné a zreteľné vysvetlenie zákona i účtovných postupov, doplnené príkladmi z praxe. Príjemné prostredie, starostlivosť o účastníkov kurzu. Lektorka s hodnotením 1*.

Rajnícová

Zrozumiteľné informácie. Výborne skoncipované, konzistentné. Príjemná atmosféra. Výborný prednášajúci. Vysoká odbornosť prednášajúceho.

Martina M. da Silvová -RNDr. Tibor Kovács – NuSi

Veľmi kvalitná výučba.

Bc. Karnasová -Lets go, s.r.o.

Kurz bol na vysokej úrovni, pani lektorka postačujúco vysvetľovala preberanú látku, podloženú príkladmi z praxe. Ochota daný problém aj viackrát vysvetliť na správne pochopenie, zodpovedať doplňujúce otázky zo strany účastníkov kurzu. Kurz prehĺbil moje vedomosti získané štúdiom na škole, oboznámil ma s novelami jednotlivých zákonov platných od 1.1.2012. Študijné materiály sú vhodné nielen pre začiatočníkov ale aj pre tých, ktorí sa už niekedy s podvojným účtovníctvom stretli. Pani lektorka nám dala aj možnosť si naše získané vedomosti overiť testami, ktoré boli zamerané na účtovné prípady, s ktorými sa budeme bežne stretávať v praxi.

Ing. Katarína Masárová

Som veľmi rada, že z množstva kurzov, ktoré sú na internete, som si vybrala práve kurz spoločnosti EDU-LAND. Kurz je na vysokej úrovni. Lektorka je osoba, ktorá má jedinečný prístup, je na nej vidno, že sa v tomto odbore vyzná a všetky svoje skúsenosti sa snažila odovzdať. Priebeh kurzu hodnotím veľmi kladne, v budúcnosti sa určite s pani Ing. Gazdovou stretnem na inom kurze. Ďakujem.

Ing. Erika Razgyelová

Kurz podvojného účtovníctva bol komplexný a ucelený, školiteľka nás previedla základnými oblasťami účtovej osnovy, zákonom o účtovníctve aj postupmi účtovania. So školením som bola nadmieru spokojná, prednášky splnili moje očakávania, boli na veľmi vysokej úrovni. Počas školenia som získala prehľad v jednotlivých účtových triedach, čo mi v budúcnosti veľmi pomôže pri hľadaní účtov k účtovným operáciám. Pani školiteľka bola veľmi príjemná a vždy ochotná odpovedať na doplňujúce otázky. Pokiaľ mi to moja spoločnosť umožní, rada by som sa zúčastnila i ďaľších určite rovnako profesionálnych školení v EDU-LANDe

Mgr. Lenka Pagáčová -Toyota Material Handling Slovensko, s.r.o.

Vysoká odbornosť, výborný prístup, zapracovanie všetkých týkajúcich sa zákonov aj noviel bolo vysvetlené aj ukázané ako sú zavedené v praxi.

Bc. Zuzana Žužičová -Marcel Žužič – M.Ž.

Kurz podvojného účtovníctva bol veľmi dobrý a hlavne naučil použiť zákon v praxi. Príklady, ktoré boli používané, rozšírili rozsah vedomostí na účtovanie v podvojnom účtovníctve. Vysoká odbornosť a dobrý prístup prednášajúcej motivoval každého z účastníkov kurzu.

Mgr. Oľga Nemcová

Kurz podvojného účtovníctva bol na vysokej úrovni. Veľmi prakticky a zrozumizeľne pani lektorky vysvetľovali danú problematiku. Pre mňa bol tento kurz veľkým prínosom a v budúcnosti určite využijem ďalšie kurzy v EDU-LANDe.

Zuzana Horváthová

Kurz podvojného účtovníctva mi dal omnoho viac vedomostí, ako som na začiatku očakávala. Môžem povedať, že mám prehľad, zjednotenie informácií, viac vedomostí a určite väčšiu chuť sa venovať účtovníctvu ďalej. Určite k tomu dopomohla profesionalita, priateľská atmosféra a 100% odovzdané vedomosti od našej lektorky p. Gazdovej! Môžem len doporučiť ďalej.

Lenka Babošová

Počas kurzu podvojneho účtovníctva som sa naučila omnoho viac ako za 4 roky na obchodnej akadémii. V porovnaní s rekvalifikačným kurzom v inej spoločnosti, kde som si svoje vedomosti chcela rozšíriť, môžem hodnotiť, že tento kurz je pre človeka, ktorý sa chce venovať tejto profesii veľkým prínosom. Vďaka perfektne spracovanému lektorskému výkladu pani Gazdovej, skvelému prístupu, otvorenej diskusii, príkladom a zrozumiteľnému prekladu paragrafov a zákonov. Môžem len konštatovať, že toto je presne to čo som hľadala. Odporúčam každému kurzy či školenia v spoločnosti EDU-LAND.

Lucia Šafariková

Kurz ponúkol celistvý a pomerne detailný pohľad na podvojné účtovníctvo s množstvom príkladov. Pozitívne hodnotím nielen obsahovú stránku kurzu, ale aj osobný prínos školiteľky, ktorá sa s nami podelila o množstvo skúseností, ktoré získala dlhoročnou praxou.

Katka -SLOVNAFT, a.s.

Organizačne bol kurz zvládnutý na profesionálnej úrovni, čo sa týka lektora informácie z danej oblasti boli zrozumiteľne poskytnuté a vysvetlené na príkladoch z praxe, v budúcnosti plánujem navštevovať aj ďaľšie kurzy, ktoré bude EDU-LAND s.r.o. organizovať. Osobne som s kurzom podvojného účtovníctva bola veľmi spokojná.

Ing. Marcela Koreňová, PhD.

Veľmi príjemné, náučné 4 októbrové víkendy so sympatickou, inteligentnou a vľúdnou lektorkou p. Gazdovou, ktorá pekne, podrobne a aj laicky vysvetlila jednotlivé pojmy a postupy účtovania spolu s paragrafmi. Moje hodnotenie: výborná.

Pavlisková

kurz podvojného účtovníctva

VIDEO KURZ PODVOJNÉ ÚČTOVNÍCTVO

Formát: video
Dĺžka: 20 hod.
Určené: začiatočník, mierne pokročilý
Dostupné: nonstop, 24/7
Licencia: jeden rok