KURZY ÚČTOVNÍCTVA

S absolvovaným kurzom som velmi spokojná. Naplnil moje ocakávania na výbornú. Pani školitelka velmi dobre a zaujímavo prednášala. Informácie podávala zrozumitelne a všetky naše otázky dokázala pohotovo zodpovedat. Taktiež priestory, v ktorých školenie – kurz prebiehal na mna pôsobili sympaticky, cisto, príjemne. Velkou výhodou bol menší pocet úcastníkov kurzu. Teším sa na dalšie školenie.

Baška S.

Celková organizácia kurzu – výborná. Zabezpecené obcerstvenie, materiál, vhodné priestory, optimálny pocet úcastníkov. Školitel výborný, vysvetlenie úctovných postupov prepojených s praktickými ukážkami úctovania. Vysvetlenie dotazov a otázok. Super – spokojná.

Ing. Marta Tekácová – MT Partner, s.r.o.

Unikátny, velmi dobre prednesený, precízny kurz. Všetky otázky zodpovedané aj v súvislosti s nadväzujúcimi zákonmi. Príjemné vystupovanie školitelky.

Katarína V.

S kurzom som bola velmi spokojná. Co bolo predmetom kurzu, bolo aj naplnené. Mne ako zacínajúcej úctovnícke obcianskeho združenia velmi pomohlo toto školenie. Dakujem pani Ing. Gazdovej.

Zuzana F.

Kurz je vhodne nastavený aj pre zaciatocníka, ktorý má už nejaké skúsenosti s úctovníctvom. Dal mi vela informácii, ktoré využijem v praxi a preto hodnotím kurz z 10 bodov na 9.

Mgr. Petronela Suchánová – Spolok sv. Vincenta

S kurzom som velmi spokojná, dostala som všetky informácie, ktoré som cakala. Školitelka je na vysokej vedomostnej úrovni a navyše je to príjemná osoba. Cena za kurz je úplne primeraná. Dakujem za Váš cas.

Žiarová Katarína

Výborný kurz, dal mi veľa. Veľa som sa naučila, školiteľka ústretová, vedela na všetko odpoveď. Dobre vysvetlená a podaná problematika, príklady z praxe.

Ristová

Kurz splnil moje očakávania, hodnotím ho veľmi pozitívne. Pani Gazdová bola veľmi milá a ochotná zodpovedať naše otázky. Jednotlivým prípadom, ktoré sa týkali našej praxe sa venovala podrobnejšie. Kurz bol doplnený o praktické príklady z praxe. Určite odporúčam.

P. Bauerová – SENOR CLUB STRIEBORNICA

Veľmi sa mi páčilo, že sme s podvojným účtovníctvom pre neziskové organizácie prechádzali podrobne a vysvetľovali si všetko na praktických príkladoch.

Ing. Ľubomíra Cesneková – LC Accounting, s.r.o.

Kurz hodnotím pozitívne. Kurz splnil účel, pre ktorý bol určený. Na vašich kurzoch je pozitívne, že sa vždy použije príklad pre lepšie pochopenie danej problematiky. Ako vždy príjemná atmosféra.

Sylvia K.

Kurz je vedený na profesionálnej úrovni. Prednášajúcu – Ing. Gazdovú, plne odporúčam. Celé učivo je vysvetlené pútavým spôsobom. Výborné !

Ing. Eva Pekarovičová – CHYOSLA-STAV, s.r.o.

Kurz splnil moje očakávania. Oceňujem hlavne prístup školiteľky, kopec príkladov z praxe a ochotu venovať sa individuálnym požiadavkám účastníkov kurzu.

Turčanová – AIM a.s.

Spokojnosť s obsahom ako aj s lektorkou, s kvalitatívnou úrovňou.

Ing. Ferčíková

Kurz hodnotím veľmi pozitívne. Účtovníctvo neziskových organizácii je pre mňa úplne nová oblasť. Vďaka kurzu je mi táto problematika jasnejšia. Kurz bol vedený profesionálne. Pani Ing. Gazdová bola veľmi trpezlivá, poskytla nám veľa praktických príkladov, za čo jej osobne ďakujem.

Bez mena

Výborný výklad pani Gazdovej, kurz splnil moje očakávania, som veľmi spokojná. Prídem aj nabudúce, ďakujem.

Bez mena

V spoločnosti EDU-LAND SK s.r.o. absolvujem už druhý kurz. Opäť maximálna spokojnosť, úroveň znalostí p. Gazdovej je obdivuhodná. Jednoznačne odporúčam.

Ing. Zuzana Šlahorová – ACCOUNTA, s.r.o.

So školením som bola veľmi spokojná, vzhľadom k tomu, že bolo realizované aj formou diskusie, pri ktorej sa objasnilo omnoho viac informácií.

Bc. K. Fedorková – TATRA BANKA, a.s.

S kurzom som bola veľmi spokojná. Pani lektorka Ing. Gazdová mala príjemné vystupovanie, odborné znalosti a vždy nám vedela odpovedať na naše otázky z oblasti účtovníctva. Určite absolvujem aj iné školenia s touto lektorkou. Pozitívne hodnotím aj primeraný počet účastníkov.

Tatiana Danková – TanEKO s.r.o.

S kurzom som bola veľmi spokojná čo sa týka odbornej stránky. Príjemné vystupovanie prednášajúcej, užitočné príklady z praxe, poskytnutá odborná literatúra. Kurz hodnotím pozitívne, získané informácie určite využijem v praxi pri účtovaní neziskoviek. Ďakujem 🙂

Ing. Čurlíková – BEMACO, spol. s r.o.

Kurz môžem hodnotiť ako veľmi dobrý, spĺňa moje očakávania, dozvedela som sa veľa užitočných informácií pre ďalšiu prácu. Prednášajúca je veľmi príjemná a veľmi ústretová pri všetkých otázkach v súvislosti s problematikou. Ďakujem.

TATRA BANKA, a.s.

Spokojnosť. Pekne vysvetlené, prejdené bod po bode a vysvetlené na príkladoch z praxe.

EKO PROFIN s.r.o.

S kurzom som bola spokojná, splnil moje očakávanie.

Ing. Vrábelová

Z môjho pohľadu môžem hodnotiť len v superlatívoch. Zrozumiteľné, zodpovedané všetky moje otázky, vysvetlené aj „po lopate“, pani lektorka veľmi milá a ochotná venovať sa aj individuálne. Bola som veľmi spokojná a to bol môj druhý kurz v spoločnosti EDU-LAND s.r.o. Ďakujem.

Margita Vančová

Vrele doporučujem každému, kurz je pre ľudí, ľudskou rečou a s príkladmi z praxe, lektorka super. Energická a motivujúca.

Vlastimil Hudák – ISD Slovensko o.z.

Obsah kurzu splnil moje očakávania. Problematika bola vysvetlená na vysokej odbornej úrovni. Príslušné zákony, opatrenia, usmernenia MF a s nimi súvisiace paragrafy boli názorne vysvetlené na konkrétnych príkladoch z praxe. Výborná organizácia kurzu. Spokojnosť potvrdzujem aj tým, že som sa už v EDU-LANDe zúčastnila kurzu podvojného účtovníctva pre podnikateľov, účtovnej závierky v podvojnom účtovníctve a školenia Zákon o DPH. Všetky kurzy boli na rovnakej úrovni.

Ing. Andrea Baková – TREXIMA Bratislava spol. s r.o.

Na kurze som získala informácie potrebné k mojej práci pri účtovaní neziskových organizácií. Upresnila som si veci, v ktorých som si nebola istá. Školenie bolo dobre pripravené a splnilo moje očakávania. Odporúčam účasť na takomto školení všetkým, ktorí sa chcú zdokobaliť v tejto oblasti. Ďakujem lektorke za odborný výklad danej problematiky.

Darina Gondová – DARKA, spol. s r.o.

Kurz je na výbornej úrovni, informačne veľmi bohatý. Privítala by som zdôraznenie (v jednom celku) odlišností účtovania PÚ NO a podnikateľov. Samozrejme sa teším na účtovnú závierku NO a posudzovanie daňových a nedaňových príjmov, výdavkov, nákladov a výnosov. Ďakujem.

Ing. Jana Mackaničová
kurz neziskové organizácie

VIDEO KURZ PODVOJNÉ ÚČTOVNÍCTVO NEZISKOVÝCH ORGANIZÁCIÍ

Formát: video
Dĺžka: 12 hod.
Určené: začiatočník, mierne pokročilý
Dostupné: nonstop, 24/7
Licencia: jeden rok