KURZY ÚČTOVNÍCTVA

Hutné informácie, úplne postačujúce pre mňa ako začiatocníka, veľa užitočných informácií, kt. určite využijem v praxi. Ďakujem 🙂 Super strávený čas, neľutujem 4 víkendové dni.

Monika Timková

Veľmi dobrý kurz, všetky potrebné informácie som dostala a určite Vás odporučím, ďakujem.

Škrámková

Kurz hodnotím pozitívne, dozvedela som sa na ňom všetko, čo ma zaujímalo. Školiteľka je znalá, zodpovie všetky otázky týkajúca sa kurzu. Dozvedela som sa info aj nad rámec kurzu osnovy. Materiál bol spracovaný na vysokej úrovni – podrobné info, spracované príklady do detailov, prehľadne. Atmosféra na kurze bola dobrá, kurz odporúčam!

Miriam Filipovičová

S kurzom som nadmieru spokojná. Školenie bolo viac než zrozumiteľné, poučné. Spolu s kolegyňou sme úplné začiatočníčky, a toto školenie nám dalo reálny obraz o problematike personalistiky a mzdového účtovníctva. Môžeme povedať, že sme sa naučili oveľa viac ako pri zaškoľovaní interne od personálneho oddelenia. Ďakujeme milej pani lektorke, ktorá vysvetľuje detailne a skúsene.

Jarmila T., Silvia S. – Muehlbauer Technologies s.r.o.

Kurz bol po odbornej stránke veľmi dobre pripravený. Hlavne, čo sa týka vypĺňania tlačív a vysvetlenia zákonov – Zákonník práce, ZP, SP. Atmosféra školenia veľmi dobrá. Odporúčam.

Viera Szabóová

Vynikajúci jasný, zrozumiteľný výklad podložený aktuálnym materiálom.

Mária Vodvářková

Kurz hodnotím veľmi pozitívne, materiál spracovaný na vysokej úrovni, podrobné informácie, prehľadné spracovanie príkladov, zrozumiteľné vysvetlenie od lektorky. Radosťou sa idem prihlásiť aj na ďalší vzdelávací program. NUMBER 1!

Denisa Violová

S kurzom som bola veľmi spokojná. Pani Ing. Gazdová prednášala a vysvetľovala veľmi zrozumiteľne a podrobne. Tento kurz vrelo odporúčam.

Jakubská

S kurzom som bola veľmi spokojná. P. Ing. Gazdová vysvetľovala problematiku zrozumiteľnou formou. V príjemnej atmosfére bol vedený 4-dňový kurz, a dostali sme k tomu dostatok materiálu.

Murcková V.

Veľmi dobre podaná prednáška, interakcia medzi lektorom a účastníkom, nemá problém s okamžitou odpoveďou na otázky, veľmi dobre vybrané príklady z praxe, ktoré sú dopĺňané teóriou bez toho, aby sa účastník stratil v množstve informácií. Veľká spokojnosť, budem odporúčať ďalej.

Lenka Peričková – The Concierge, spol. s r.o.

Kurz hodnotím veľmi pozitívne. Veľa dobrých informácii od skúsenej lektorky, uvoľnená atmosféra.

Lucia Daněk

S kurzom mzdového účtovníctva som bola veľmi spokojná. Príjemná lektorka a veľmi dobrý personál. Na kurze mi nič nechýbalo.

Helena Švehlová

S kurzom aj so školeniami v EDU-LANDe som veľmi spokojná, pani lektorka nás prevádza kurzom na vysokej profesionálnej úrovni a atmosféra je tu veľmi príjemná.

Lisá

Veľmi odborný, ale ,,po lopate“ prístup, pochopiteľný aj pre začínajúcich mzdárov a personalistov. Lektorka prehľadne, postupne, na základe príkladov vysvetľuje komplexne ,,ako na to“. Určite doporučujem účasť na školení.

Belanová – Activa SK s.r.o.

Tento kurz hodnotím veľmi pozitívne, okrem teoretickej časti bol veľký priestor venovaný i časti praktickej, čo považujem za veľmi dôležité. Taktiež veľmi pozitívne hodnotím pani lektorku Adrianu Gazdovú, ktorá vie náročný obsah priblížiť a do podrobnosti vysvetliť. Osobne môžem kurz odporúčať každému, koho táto problematika bližšie zaujíma.

Petra Nožičková

Ako vždy vysoko odborne a veľmi zrozumiteľne podané lektorkou. Príjemné prostredie.

Vaňová

S kurzom som bola veľmi spokojná. Zúčastnila som sa ho opakovane – po polroku, aby som si všetko zopakovala a utvrdila som si informácie. Pani Gazdová je najlepším odborníkom, akého poznám. Vysvetľuje veľmi dôkladne, za čo veľmi pekne ďakujem. Aj poskytnutý materiál k štúdiu bol veľmi dobrý – Zákonník práce, Odvody poistného a Zákon o dani z príjmov, ale hlavne príklady sú veľkým prínosom. Za všetko veľmi pekne ďakujem a teším sa, že som mala možnosť sa kurzu zúčastniť a získať nové informácie. Pozn.: na opakovanie kurzu som sa rozhodla z dôvodu, že som prišla o prácu a pri hľadaní nového zamestnania je zopakovanie informácií veľkým prínosom.

Jana Gučíková

Školenie bolo výborné ako všetky ostatné od pani Gazdovej :). Veľmi oceňujem praktické príklady.

Acconto s.r.o.

Kurz splnil moje očakávania. Veľmi profesionálny prístup. Určite odporúčam 🙂

Miriam Kernová, MBA – CAVALEÓN, spol. s r.o.

S kurzom som veľmi spokojná, získala som ucelený prehľad o danej problematike a dozvedela veľa nových zaujímavých poznatkov. Je vidieť, že lektor má aj bohaté skúsenosti z praxe. Veľmi dobre boli spracované aj materiály. V kurze sa ideálne spojila teória s praxou.

Gabriela Kučerová

Kurz mzdového účtovníctva hodnotím veľmi pozitívne. Poznatky, ktoré som jeho absolvovaním získala boli pre mňa veľmi osožné. A to nie len ako rozšírenie kvalifikácie ako účtovníčky, ale aj ako pre rádového zamestnanca. Získala som informácie o mojich právach ako zamestnanca, a vďaka praktickým príkladom boli ľahko pochopiteľné. Kurz by som odporučila nie len ľudom, ktorí pracujú v tejto oblasti, ale aj bežným zamestnancom. Prostredie bolo veľmi príjemné a odbornosť lektorky bola na veľmi vysokej úrovni. Určite sa zúčastním aj ďalšieho kurzu organizovaného spoločnosťou EDU-LAND s.r.o.

Zuzana Kučerová

S kurzom som bola veľmi spokojná, problematika miezd bola podrobne odprednášaná vrátane praktických výpočtov miezd. Bol poskytnutý veľmi obsiahly materiál (zákony, názorné výplatné listy, formuláre pre poisťovne, DÚ).

Edita Mihalechová

Veľmi dobrý výklad. Veľa praktických príkladov. Najviac som ocenila odvolávky na jednotlivé paragrafy pri riešení príkladov.

Andrea Kvardová

Pani lektorka Adriana Gazdová veľmi dobre vysvetľuje problematiku mzdového účtovníctva. Nie je problém pochopiť základy aj takému človeku, ako ja, ktorý sa mzdovému účtovníctvu nevenoval v plnom rozsahu. Výborným prínosom pre školenie je aj dostatočné množstvo príkladov na riešenie. Vďaka aj za materiály, ktoré boli poskytnuté( Zákonník práce, Odvody poistného, Zákon o dani z príjmov), oceňujem aj výňatky zo Zákona o sociálnom a zdravotnom poistení. Ďakujem za prínos pre ďalší rozvoj vedomostí, resp. rozšírenie vedomostí.

Jana Gúčiková

Kurz sa mi páčil. Lektorka bola príjemná, komunikáciu hodnotím tiež veľmi dobre. Dozvedeli sme sa veľmi užitočné informácie, ktoré reálne môžeme uplatniť v praxi.

Gabriela

Kurz splnil moje očakávania. Lektor profesionálne vysvetlil teóriu + konkrétne príklady komplexne. Veľmi si cením prehľad + logické vysvetlenia. Hodnotím ako mimoriadny prínos pre mňa.

Martin Čimo

Ako úplný začiatočník mzdového účtovníctva môžem povedať, že s kurzom som maximálne spokojná. Ing. Gazdová kurz viedla veľmi dobre, od oboznámením sa so základnými pojmami až po riešenie náročnejších situácií. Téma bola maximálne vyčerpaná a prebraná. Vrelo odporúčam každému.

Ing. Monika B.

S kurzom som bola veľmi spokojná.

Zuzana Žufajová – Elle beauty s.r.o.

Veľmi dobrá odborná úroveň kurzu mzdového účtovníctva, ako aj materiály a literatúra.

Ing. Gregová

Kvalitný kurz s aktuálnymi príkladmi z praxe. Pani lektorka Gazdová prednáša veľmi konkrétne a zrozumiteľne. Reaguje aj na otázky a vie ich okamžite zodpovedať. Vidieť, že je to odborník s veľmi príjemným prístupom. K dispozícii prepracované materiály.

Silvia Kadlečíková

Problematika mzdovej agendy po podaní pani lektorky Gazdovej sa stala zrozumiteľnou aj vďaka veľkému množstvu príkladov z praxe a ochote pani Gazdovej odpovedať na mnoho otázok školených. Neoceniteľným prínosom boli aj nasmerovania na konkrétne paragrafy a zákonné znenia, ktoré sme ako „na podnose“ aj s vysvetlivkami a komentárom lektorky dostali ako študijné podklady v rámci kurzu.

Mgr. Dáša Rychlíková – FLÜGEL, a.s.

Kurz sa mi páčil. Dostatočné množstvo materiálov. Jednoduchý spôsob podania informácii. Ďakujem.

Andrea Demovičová

Kurz bol výborný , problematika bola systematicky usporiadaná. Materiály skvele pripravené, priamo na príkladoch sme sa učili, čo je najlepšie, pretože to človek vie priamo uplatniť v praxi. Pani lektorka je odborníčka a skvelý človek. Školenie bolo na úrovni a rada prídem na ďalšie.

Irena Zajíčková – SOS/BirdLife Slovensko

Kurz splnil moje očakávania, lektorka bola úžasná.

Tabernausová – LEON Tax, k.s.

Kurz hodnotím na 1*, nakoľko pani lektorka má naozaj bohaté skúsenosti, vďaka ktorým stál tento kurz naozaj za to. Plus čo sa mi veľmi páčilo bolo, že pani lektorka je z praxe a ku všetkému nám hneď uvádzala príklady a hneď sme daný problém / informáciu spracovali ľahšie a lepšie. Ďakujem.

Simona

Spokojnosť. Splnilo očakávania a doplnila som si vedomosti, ktoré mi chýbali – hlavne legislatíva.

Katarína Stebilová

Výborný kurz – spokojná so všetkým.

Jana Zapletalová

Som veľmi spokojný s kurzom. Kurz splnil všetky očakávania, získal som veľa odborných informácií. Lektorkine profesionálne schopnosti hodnotím na kvalitnej a vysokej úrovni a vedľa všetkého bola aj veľmi milá. Ešte raz vám ďakujem za získanú znalosť v oblasti mzdového účtovníctva.

Barnabáš Szabó – HEIZER OPTIK s.r.o.

Kurz mzdového účtovníctva hodnotím veľmi pozitívne, je praktický a výklad Ing. Gazdovej je veľmi jasný aj pre začiatočníkov.

Dáša Bleyová

Ako začiatočník mzdového účtovníctva, som bola spokojná, nakoľko som sa dostala do problematiky miezd. Pani lektorka Ing. Gazdová ochotne odpovedala na otázky.

Iveta Huráková

Veľmi dobré. Dobrá organizácia, plnohodnotné informácie, vynikajúci prednášajúci, veľmi dobré priestory, veľmi dobrá poloha budovy.

Miriam Ďurkovičová – Salve Group, a.s.

Ďakujem za užitočne a príjemne strávený čas. Kurz je plný hodnotných informácií. Lektorka milá a ústretová. Priestory sú estetické.

Ing. Jana Chovanová – QUALIFORM SLOVAKIA s.r.o.

Bola som spokojná s výkladom. Kurz mi ozrejmil veľa základných problematík, ktoré sa týkajú mzdového účtovníctva. Odporúčam aj ostatným, pani lektorka je príjemná a veľmi sa mi celý výklad páčil. Odnášam si domov nové vedomosti a veľa užitočných materiálov.

Srnková

Kurz mzdového účtovníctva hodnotím veľmi pozitívne. Výborný výklad aj pripravené študijné materiály. Nakoľko som si ako účtovníčka chcela rozšíriť svoje pôsobenie aj o mzdové účtovníctvo, kurz bol pre mňa veľkým prínosom a plne naplnil moje očakávania.

Katarína Martinkovičová

Uvedený kurz bol na vysokej profesionálnej úrovni. Maximálna spokojnosť.

Jarmila Z.

V rámci vysvetlenia problematiky miezd som spokojná, ako pri predchádzajúcich kurzov, aj keď v praxi si myslím, že sa vyskytne ešte veľa otáznikov. Materiály sú výborne pripravené, pani Gazdová vysvetlila presne k tomu všetky body a vychytávky. Keďže som (mám byť) účtovník aj mzdár v jednom, tak mi trochu chýba prepojenie na účtovanie, aj keď sa to preberá v inom kurze. Ale myslím, že aj mzdár by mal mať obraz o účtovaní pre lepšiu spoluprácu a lepší obraz o tom čo s čím súvisí. A kľudne by som si aj priplatila. Celkovo som ale naozaj vďačná za ďalšie informácie do praxe. Jednotku s hviezdičkou dávam 🙂

Michaela Číková

Cieľom mojej návštevy bolo osvieženie vedomosti z danej problematiky. Kurz komplexne podchycuje danú problematiku, poskytuje obraz o celej agende, povinnostiach vyplývajúcich z agendy. Školiteľka je výborná. Osobne by som ocenila možno detailnejšiu orientáciu na aktuálne obdobie, avšak rozumiem dôvodom prečo sú materiály, prednášky orientované na najbližšie bezprostredne predchádzajúce obdobie, porovnávané so súčasnosťou. V konečnom dôsledku som bola s obsahom, školiteľkou a prístupom spokojná.

Martina Cigániková

Kurz hodnotím veľmi pozitívne, bol vedený na vysokej profesionálnej úrovni. Odporúčam.

Dana Sabová

Veľmi dobre vedený kurz obsahujúci veľa praktických príkladov. Veľmi doporučujem.

Dana

Veľmi dobrý, prehľadný výklad, poskytnutý dobrý materiál podľa aktuálnej legislatívy.

Daniela Píšová

Výborný výklad lektorky pani Gazdovej, príklady z praxe, priestor na otázky. Maximálna spokojnosť.

Ing. Jana Kurjaková

Kvalitný odborný výklad lektorky. Odborné materiály, zákony ako súčasť kurzu, príjemné prostredie. Mnoho praktických príkladov v mzdách (stravné, cestovné, sociálny fond).

Ing. Erika Tornyaiová

Kurz bol odprednášaný na vysokej odbornej úrovni. Veľké plus bolo, že sme boli malá skupina – cca 10 ľudí, dávalo to možnosť odkomunikovať si prípadné otázky a sporné prípady. Organizáciu kurzu: prestávky, obed, prednášky – hodnotím tiež ako výborné.

Drexlerová – CVTI SR

Kurz mzdového účtovníctva sa mi páčil. Neverila som, že za 3 dni sa dá naučiť všetko podstatné, keďže som na kurz nastúpila ako úplný začiatočník, ktorý sa o mzdách učil naposledy na strednej škole. Cieľom môjho prihlásenia sa na kurz bolo oboznámenie sa s problematikou a získať prvotné informácie pri hľadaní zamestnania v oblasti miezd. Určite by som tento kurz odporúčala.

Anita Horváthová

Kurz mzdového účtovníctva absolvovaný v spoločnosti EDU-LAND mi pomohol prehĺbiť získané vedomosti a aplikovať ich v praxi. Pani lektorka bola milá, ochotná a profesionálna. Kurz by som odporučila začiatočníkom ale i pokročilým, ktorí si chcú prehĺbiť svoje poznatky a vedomosti, prípadne vymeniť svoje skúsenosti z praxe.

Elena Hollá

So systémom výučby som veľmi spokojná. Lektorka je veľmi trpezlivá a odpovedá na vyčerpávajúce otázky počas (v priebehu) celého kurzu. Keďže som doteraz spracovávala len podklady na mzdy, zaujímalo ma aj ako sa mzda a ost. položky vypočítavajú. Dozvedela som sa všetky potrebné informácie a mám čo informačne spracovávať ešte po kurze.

Martina Révayová

Kurz hodnotím pozitívne, keďže som v účtovníctve začiatočník, zoznamovala som sa so zákonníkom práce, bolo to veľmi dobre vysvetlené. Pani Gazdová je príjemný človek a snažila sa všetko vysvetliť laicky, takže som, myslím, všetko pochopila. Moje hodnotenie je veľmi pozitívne, určite sa zúčastním aj iných kurzov v EDU-LAND.

Martina Ledvényiová – SP TRANSIT SLOVAKIA s.r.o.

Kurz absolvovaný v spoločnosti EDU-LAND sa mi veľmi páčil, splnil moje očakávania na 100% a som veľmi spokojná s výkladom prednášajúcej lektorky a s materiálom, ktorý mi bol poskytnutý počas kurzu. Služby tejto spoločnosti určite využijem v budúcnosti a odporúčam každému, kto by sa chcel zdokonaliť a osvojiť si vedomosti nielen v oblasti mzdového účtovníctva a personalistiky.

Klepancová

100% spokojnosť s obsahom, rozsahom, profesionálnym prístupom organizátora aj školiteľky. Dostatok študijného materiálu – školenie odporúčam.

Kristína Koperová

Od kurzu mzdového účtovníctva som očakávala komplexný prehľad na danú problematiku. Moje očakávania boli naplnené. Páčil sa mi výklad p. lektorky, pripravené podklady – jednak výber z príslušných zákonov, ako aj praktické príklady k jednotlivým problematikám, ktoré môžu v praxi vzniknúť. Týmto sa chcem poďakovať p. lektorke za trpezlivý a profesionálny prístup.

Ing. Skovajsová – ABC Účtovníctvo s.r.o.

Zúčastnila som sa kurzu, s ktorým som bola nadmieru spokojná a nemám žiadnu výhradu. Uvažujem, že v budúcnosti vás opäť navštívim a budem absolvovať ešte nejaký ďalší kurz a tým si zvýšim svoju kvalifikáciu. Ďakujem za odovzdanie cenných informácii.

Ing. Miroslava Obžerová

Hodnotenie kurzu – veľmi dobrý. Podrobné rozobratie tematiky, podrobne zodpovedané osobné (samostatné) otázky klienta. Ako klient neznalý problematiky odchádzam vzdelaný, s elánom a radosťou sa pustiť do práce v novej pracovnej pozícii 🙂 Ďakujem veľmi pekne za príjemné a užitočné tri dni.

Lucia Lišková – PPI-ETC Slovakia s.r.o.

No, popravde, mám hlavu ako melón :), ale naučila som sa nielen o mzde a výpočtoch, ale aj o zákonoch, daniach, pracovných pomeroch a dostalo sa mi veľa užitočných informácií, ktoré, dúfam, využijem. Veľká vďaka patrí lektorke, ktorá vysvetlila pre mňa nezrozumiteľné veci bravúrne :). Odporúčam každému, kto sa chce kvalitne dozvedieť o problematike, ktorá ho zaujíma.

Ing. Podobek Pretóryová

S priebehom a kvalitou prednášanej problematiky som bola veľmi spokojná, maximálna profesionalita zo strany organizátora i prednášajúcich.

Ing. Katarína Vargová

Príjemná atmosféra na školení, veľmi dobre vysvetlená problematika školiteľkou p. Gazdovou, ktorá ochotne odpovedá na všetky otázky.

Ing. Durcová

Som veľmi spokojná! Na úrovni, jasne, jednoducho, zrozumiteľne vysvetlené učivo (zákony). SUPER !!!

Mgr. Straková

S kurzom som veľmi spokojná. V dostatočnej miere som dostala všetky informácie, ktoré som mala záujem získať. Školiteľky boli veľmi ochotné a trpezlivé odpovedať na otázky.

Ing. Ľubica Batíková – AUDIT TAX CONSULTING, k.s.

Kurz hodnotím veľmi pozitívne, dokonca predčil moje očakávania – od školiacich priestorov, cez občerstvenie až po rozsiahle školiace materiály. Výklad lektorky a jej prezentačné schopnosti hodnotím na vysokej úrovni. Obsah učiva bol preberaný primerane rýchlo, pôsobil ucelene a človek získal veľmi dobrý prehľad o mzdovom účtovníctve za pomerne krátky čas. Hoci s personalistikou mám už niekoľkoročné skúsenosti, považujem toto školenie za veľmi prínosné aj pre laikov, ktorí sa o túto oblasť zaujímajú. Uvedený kurz poskytnutý vašou spoločnosťou môžem len a len odporúčať.

Ing. Anna Kotruszová

Kurz prebiehal v príjemnej atmosfére. Príjemné vystupovanie lektorky kurzu. Získala som podnetné informácie týkajúce sa danej problematiky. Celý priebeh kurzu hodnotím veľmi vysoko.

Mgr. Vaneková

Po absolvovaní kurzu som získala dostatočné množstvo informácií potrebných pre prácu mzdového účtovníka. S vedením kurzu s množstvom informácií som bola maximálne spokojná. Odporúčam.

Dunková

Som spokojná s náplňou aj vedením kurzu. Táto oblasť je pre mňa zaujímavá, oceňujem možnosť školiť sa cez víkend.

Ing. Ivana Horná

Príjemné vystupovanie lektorky. Oceňujem prehľadnosť výkladu a najmä používanie príkladov z praxe, ktorá je evidentne bohatá.

Ing. Martina Káčerová – LEVICKÉ MLIEKÁRNE a.s.

Tento kurz ma naučil všetko od A po Z. Prednášajúca lektorka je ústretová, výborne prednáša, všetka teória prenesená do príkladov. Určite hodnotím na výbornú a odporučím ďalej.

Chovancová

Lektorka bola veľmi milá a príjemná. Úroveň poskytnutých vedomostí, ktoré sme na kurze obdržali, bola veľmi dobrá – zrozumiteľná, prehľadná a zaujímavá. Na kurze vládla príjemná uvoľnená atmosféra. Tento kurz aj s pani lektorkou Adrianou môžem len odporučiť. Všetky pripravené podklady boli pre nás pripravené na vysokej úrovni a presne usporiadané tak, aby nadväzovali na obsah kurzu. Na záver môžem iba srdečne poďakovať.

Bc. Monika Turiová

S kurzom som bola veľmi spokojná. Odporúčam kurz všetkým, ktorý majú záujem o mzdové účtovníctvo. Lektorka bola veľmi príjemná a milá, všetko perfektne vysvetlila.

Lenka Šalatová

Byla jsem v tomto kurze již podruhé a opět byl velmi dobrý. Jasný, materiály jsou přehledné a už po prvním absolvování mi získané materiály velmi pomohly v praxi. Těším se do budoucna na seminář roční zúčtování daně pro fyzické osoby. Přeji EDU-LANDu hodně úspěchů v další práci. I do budoucna ráda využiju Vaše školení v problematice mzdového účetnictví.

Marková – s.Oliver CZ s.r.o.

Výborný kurz, teória aj príklady z praxe na jednotku. Pani lektorka Gazdová je odborníčka, prednáša pútavým spôsobom.

Matušeková

S kurzom som spokojná. Získala som ucelený prehľad, ktorý som potrebovala. Lektorka je veľmi príjemná a problematike sa rozumie. Prestávky a dĺžka kurzu sú vhodne rozvrhnuté. S občerstvením a miestnosťou som tiež spokojná. Ďakujem.

Laluhová

Vyjadrujem veľkú spokojnosť s kurzom mzdového účtovníctva, nakoľko som sa oboznámila s celou jeho problematikou, taktiež s modelovými situáciami z praxe, čo bude veľkým prínosom pre moju prácu v budúcnosti.

Ing. Lucia Švikruhová – Kontura Slovakia, s.r.o.

Som veľmi spokojná s obdržanými materiálmi ku školeniu. Profesionálna lektorka, školiace priestory – výborné. Kurz mi priniesol viac ako som očakávala, EDU-LAND budem určite odporúčať.

Jana Šášiková – Semecs, s.r.o.

Kurz splnil všetky očakávania. Odborný výklad doplnený o praktické skúsenosti a rady, zrozumiteľne podaná problematika a praktické príklady určite zaujali začínajúcich aj pokročilých mzdárov.

Katarína Čermáková

Dobré prepojenie príkladov so zákonmi (ZP, daň z príjmov), postupné pridávanie príkladov (pri mesačných spracovaniach miezd) s nadviazaním na zákony. Príklady sú vyberané z praxe – reálne. Tempo prednášajúceho je pohodové a vytvára príjemnú pracovnú atmosféru. Kurz by som určite odporúčala personalistom a riadiacim pracovníkom, ktorí sa už dostali do styku so ZP, pretože dostanú prehľadný prierez spracovania miezd (kalkulácie nákladov na zamestnancov) s odvolávkou na prislúchajúce zákony a materiál na hlbšie doštudovanie. Veľmi dobrý pracovný materiál.

Voľanská

Kurz hodnotím celkovo veľmi pozitívne. Oceňujem profesionalitu lektora ale i celého školiaceho strediska, výborná komunikácia od začiatku až po ukončenie celého kurzu. Pozitívnu referenciu samozrejme posúvam ďalej 🙂

Mgr. Kristína Nemčičová

Celkovo hodnotím kurz ako dobrý. Bol odprezentovaný na vysokej profesionálnej úrovni a spojený s praktickým priblížením danej problematiky. Kurz odporúčam aj pre začiatočníkov. Pani Gazdová veľmi ochotne odpovedala na naše otázky a samotný kurz sa niesol v príjemnej atmosfére :).

Ing. Michaela Kernáčová

Podrobný odborný výklad + podkladové materiály v komplexnom rozsahu. Vysoká profesionalita a odborná zdatnosť lektorky + prehľad z praxe. Príjemné pracovné prostredie. Veľmi spokojná. Ďakujem.

JUDr. Jana Trojanová

Spoločnosť EDU-LAND s.r.o. som si vybrala na základe referencií na stránkach spoločnosti. Oceňujem vysoko odborný, profesionálny a ľudský prístup. Ing. Adriana Gazdová je nielen lektor, ale aj odborník v danej oblasti čo sa týka praxe. Poskytla nám množstvo praktických príkladov, trpezlivo odpovedala na všetky naše otázky. Spoločnosť určite odporučím prípadným záujemcom.

Bc. Zdenka Dičérová – Obecný úrad Močenok

Kurz hodnotím veľmi kladne, na vysokej profesionálnej úrovni. Pani Ing. Gazdová nám podrobne vysvetlila rozsiahlu mzdovú agendu a odpovedala aj na naše individuálne a špecifické otázky. Môžem odporúčať všetkým čo potrebujú školenie.

Mária Matuškovičová

S vaším kurzom som bola veľmi spokojná, získala som veľa nových informácií a určite mi to pomôže v mojej ďalšej práci. Veľmi ďakujem lektorke p. Ing. Adriane Gazdovej za výbornú prednášku a za spoluprácu.

Klaudia Zapalová – Správa domov SBD BA II, s.r.o.

Ďakujem veľmi pekne. Ja som nadmieru spokojná. Pani lektorka preukázala svoju odbornosť po každej stránke. Čo sa týka vedomostí a aj prezentácie. Zodpovedala všetky naše otázky a problematiku vysvetľovala na konkrétnych príkladoch. Verím, že zo mňa teraz bude mzdová účtovníčka a verím tiež, že sa ešte ku vám vrátim na nejaké ďalšie kurzy. Ešte raz ďakujem. PS: ďakujem za kvetinku k MDŽ, milé prekvapenie.

Jana Konopíková -STERLING DILIGENCE SK, s.r.o.

Kurz je prakticky zameraný, lektorka vedela zodpovedať všetky otázky a podať výklad zrozumiteľným spôsobom. Som veľmi spokojná.

Galina Makejenko

Chcela by som poďakovať spoločnosti EDU-LAND s.r.o., konkrétne pani Gazdovej, za profesionálne odprezentovaný kurz mzdového účtovníctva. Počas 3 dní sme prebrali nielen teoretickú, ale najmä praktickú časť spracovania miezd. Veľmi oceňujem kvalitu a množstvo študijného materiálu a skutočnosť, že bolo riešené maximum príkladov z praxe. Celkový dojem z kurzu bol veľmi pozitívny.

Ing. Zuzana Šlahorová

Dobrá štruktúra, prehľadné, jasný výklad lektora. Doporučujem.

Ing. Jana Nespalová

Oceňujem odbornosť a kvalitu kurzu mzdového účtovníctva, spôsob podania, veľké množstvo príkladov z praxe a kvalitne pripravený študijný materiál.

Mgr. Sylvia Rechtoríková

Kurz bol vedený a pripravený veľmi prakticky a zaujímavo. Bolo to obohatenie. Ďakujem aj za príjemné prostredie a ochotný prístup pani Gazdovej.

Ing. Drobuliaková -SLOVNAFT, a.s.

Kurz nám poskytol prehľad v problematike Zákonníka práce a mzdového účtovníctva. Výklad bol veľmi dobre pochopiteľný a jasný. Kurz by som odporučila tým, ktorí si chcú osvojiť alebo rozšíriť vedomosti z tejto problematiky. Bola som veľmi spokojná. Ďakujem.

Ing. Erika Hrušková

Tento kurz sa mi veľmi páčil. Pomohol mi pri získaní ucelených vedomostí o mzdách a personalistike.

Mgr. Lucia Žvačeková

Kurz mzdového účtovníctva nás obohatil o plnohodnotné vedomosti z danej problematiky. Milá a veľmi príjemná lektorka pani Ing. Gazdová nás oboznámila nielen so zákonom, ale aj jeho aplikáciou na konkrétnych príkladoch z praxe, upozornila nás na aktuálne zmeny, ktoré nastali. Veľmi ochotne zodpovedala na akékoľvek otázky kladené počas kurzu, častokrát až nad ich rámec a podelila sa s nami aj o svoje skúsenosti z praxe. Obdržali sme množstvo študíjneho materiálu, ktorý nám poslúžil lepšie sa zorientovať v mzdovej agende, ktorá je naozaj veľmi rozsiahla. Vďaka jej pozornosti a ústretovosti sme prežili naozaj veľmi príjemné 2 víkendy, počas ktorých sa vzorne starala aj o dostatok občerstvenia. Celý kurz hodnotím pozitívne aj z toho dôvodu, že lektorka je odborníčka z praxe s bohatými skúsenosťami. Tento kurz môžem iba doporučiť. Sama som sa zúčastnila viacerých kurzov a školení v tejto vzdelávacej spoločnosti.

Ing. Marcela Koreňová, PhD.

Kurz, ktorý som absolvovala ma veľmi obohatil o nové vedomosti. Príjemné prostredie, láskavá lektorka i ostatný personál zabezpečil výborné študijné prostredie. Dostatok materiálu a názorné predvedenie tém mi dalo viac poznatkov a zapáčila sa mi táto práca, o ktorej som predtým nemala ani potuchy. Kurzy, ktoré ponúkajú, budem naďalej sledovať a využívať ich znalosti na obohatenie mojich vedomostí.

Knápková

Kurz mzdového účtovníctva bol pripravený a odprednášaný skúsenou lektorkou, často dopĺňaný praktickými radami a skúsenosťami zo života a podložený dostatočným množstvom študijných materiálov a praktickými príkladmi. Vysoko hodnotíme komornú atmosféru kurzu v príjemnom, čistom a teplom prostredí.

Ing. Alena Miklovičová, Ing. Katarína Uhrínová

Kurz bol odprezentovaný veľmi precízne, boli zohľadnené všetky úrovne prihlásených uchádzačov. Boli nám priebežne zodpovedané všetky otázky a častokrát aj navyše dodané ďalšie doplňujúce, spresňujúce či užitočné informácie. Okrem mimoriadne ľudského a profesionálneho prístupu lektorky sme održali množstvo materiálov (formulárov, výňatky zo zákonov a pod.). Príjemné prostredie, príjemný a pozorný personál len v tom najlepšom zmysle dopĺňali atmosféru tohto vzdelávacieho podujatia, ktoré určite pre každého bolo obohacujúcim zážitkom nielen v zmysle vzdelávania ale i celkovo. Určite rada navštívim opäť niektorý z kurzov, ktoré bude organizovať táto spoločnosť. Všetkým záujemcom odporúčam sa sem prihlásiť, pretože tu nájdu aj pridanú hodnotu oproti väčšine ponúkaných kurzov cez iné spoločnosti… Lektorka usmerňuje vzdelávanie každého absolventa a plne ponecháva na študentovi a jeho možnostiach, aby sa sám angažoval a prejavoval v každom smere. Takto to býva na kurzoch, ktoré som tu absolvovala a veľmi sa mi to páčilo. Ešte raz ďakujem a želám veľa úspechov.

Andrea Žibritovská

VIDEO KURZ MZDOVÉ ÚČTOVNÍCTVO

Formát: video
Dĺžka: 19 hod.
Určené: začiatočník, mierne pokročilý
Dostupné: nonstop, 24/7
Licencia: jeden rok