REFERENCIE

Referencie kurz základy účtovníctva

Kurz základy účtovníctva hodnotím velľi pozitívne, zaoberali sme sa všetkými najdôležitejšímy a nevyhnutnými záležitosťami o úvodu do účtovníctva, príjemnou a zrozumiteľnou formou. Teším sa aj na ostatné kurzy. :) Ďakujem pani Gazdovej za trpezlivosť a odovzdanie hodnotných informácií.

Luana Mazreku

Kurz podvojného účtovníctva neziskových organizácií

S absolvovaným kurzom som velmi spokojná. Naplnil moje ocakávania na výbornú. Pani školitelka velmi dobre a zaujímavo prednášala. Informácie podávala zrozumitelne a všetky naše otázky dokázala pohotovo zodpovedat. Taktiež priestory, v ktorých školenie – kurz prebiehal na mna pôsobili sympaticky, cisto, príjemne. Velkou výhodou bol menší pocet úcastníkov kurzu. Teším sa na dalšie školenie.

Baška S.

Zákon o DPH

Vynikajúce.

Ing. Jana Žemberová

Referencie seminár Vykazovanie DPH

 

So školením som maximálne spokojná po každej stránke. Veľmi vítam hlavne to, že je organizované v menšom počte, čo umožní byť v lepšom kontakte s prednášajúcim. Vynikajúce príklady z praxe.

 

Martina Vinczeová

Kurz mzdového účtovníctva

Hutné informácie, úplne postačujúce pre mňa ako začiatocníka, veľa užitočných informácií, kt. určite využijem v praxi. Ďakujem :) Super strávený čas, neľutujem 4 víkendové dni.

Monika Timková

Referencie školenie Novela zákona o DPH

Výborná lektorka, veľmi dobrý výklad.

Eva Pašková – SFZ

Kurz jednoduchého účtovníctva

S kurzom účtovníctva som bola spokojná prebehol podľa mojich predstáv :) Školiteľka milá a ústretová. Určite zvažujem ďalšiu spoluprácu :) Ďakujem.

Monika Gudasová

Kurz podvojného účtovníctva

S kurzom som veľmi spokojná. Pani Gazdová má príjemné vystupovanie a dokáže vysvetliť účtovanie tak aby človek pochopil na 100%. Určite sa vrátim na ďalšie kurzy.

Viktória Vršková (denný kurz 1.2.-16.2.2016)

Referencie školenie podnikateľské minimum

Príjemné prostredie, výborná pani lektorka, pútavý výklad, perfektné študijné materiály. Školenie vrelo a rada odporučím známym. Ďakujem :-)

Ivana Kimerlingová

Publish modules to the "offcanvs" position.